Manchester Siti hujumchisi Erling Holann jamoaning so‘nggi natijalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, ular endi o‘tgan voqealarni unutib, yangi sharoitlarga moslashishlari zarur. Holann ta’kidlaganidek, Manchester Siti ilgari bo‘lgan jamoa emas, hozirda boshqa xususiyatlarga ega va ularga moslashish kerak.
Angliya Premer Ligasi boshlang‘ich uchta o‘yinda Manchester Siti ikki marta mag‘lub bo‘ldi. Jamoa hozirda 16-o‘rinda turibdi va uch ochko jamg‘argan.
Bugun, 14 sentabr kuni, Manchester Siti o‘z maydonida Manchester Yunayted jamoasini qabul qiladi. Bu o‘yin Premer Liga to‘rtinchi turi doirasida bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan 18:30 da. LiveResult portali ushbu o‘yinni matnli tarzda jonli efirda yoritadi.
Jamoa murabbiyi Xosep Gvardiola hozirgi vaziyatni yaxshilash uchun barcha kuchini sarflamoqda. Futbolchilar esa yangi vazifalarga tayyorlanmoqda.
Muammo va qiyinchiliklarga qaramay, ular oldinga intilishni davom ettirmoqda. Futbol muxlislari jamoaning keyingi o‘yinlaridagi natijalarini sabrsizlik bilan kutmoqda.

Холланд: Манчестер Сити теперь другая команда
Нападающий Манчестер Сити Эрлинг Холанн высказался о последних результатах команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, теперь им нужно забыть прошлое и адаптироваться к новым условиям. Как отметил Холанн, Манчестер Сити — это уже не та команда, что была раньше, сейчас у неё другие характеристики, и к ним нужно привыкать.
В первых трёх матчах Английской Премьер-лиги Манчестер Сити дважды проиграл. Команда сейчас занимает 16-е место и набрала три очка.
Сегодня, 14 сентября, Манчестер Сити примет на своём поле Манчестер Юнайтед. Этот матч пройдёт в рамках четвёртого тура Премьер-лиги.
Начало игры по московскому времени в 18:30. Портал LiveResult будет вести текстовую онлайн-трансляцию этого матча.
Главный тренер команды Хосеп Гвардиола прилагает все усилия для улучшения текущей ситуации. Игроки готовятся к новым задачам.
Несмотря на проблемы и трудности, они продолжают стремиться вперёд. Футбольные болельщики с нетерпением ждут результатов команды в следующих матчах.