Mostovoy bashorat qildi: "Real" "Marsel"ni 2:1 hisobida mag‘lub etadi
Mashhur sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy ushbu o‘yinning aniq hisobini bashorat qildi. Uning fikricha, Xabi Alonso jamoasi seshanba kechqurun bitta gol o‘tkazib yuboradi, ammo ikki barobar ko‘p gol uradi.
Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, birinchi turda "Real" jamoasi bunday raqibga qarshi uch ochko olishga majbur. Uning taxmini bo‘yicha o‘yinning yakuniy hisobida 2:1 natija qayd etiladi.
"Real" va "Marsel" o‘rtasidagi uchrashuv 16 sentabr kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. O‘yin jarayonini batafsil kuzatish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiyani tomosha qilish mumkin.
O‘tgan mavsumda "Real" jamoasi Chempionlar Ligasi chorak finalidan chiqib ketgan, u yerda "Arsenal"ga imkoniyatni boy bergan edi. Ushbu o‘yin "Real" uchun muhim sinov bo‘lib, jamoa o‘z kuchini namoyish etishga intiladi.

Мостовой предсказал: "Реал" победит "Марсель" со счетом 2:1
В первом туре группового этапа Лиги чемпионов УЕФА команда «Реал» примет «Марсель». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известный бывший футболист Александр Мостовой предсказал точный счёт этой игры. По его мнению, команда Хаби Алонсо пропустит один гол, но забьёт в два раза больше.
По словам Мостового, в первом туре команда «Реал» обязана взять три очка против такого соперника. По его прогнозу, итоговый счёт матча будет 2:1.
Встреча между «Реалом» и «Марселем» начнётся 16 сентября в 22:00 по московскому времени. Для подробного просмотра хода игры можно следить за текстовой трансляцией, предоставляемой порталом LiveResult.
В прошлом сезоне команда «Реал» вылетела из Лиги чемпионов в четвертьфинале, упустив шанс в матче с «Арсеналом». Эта игра станет важным испытанием для «Реала», команда стремится показать свои силы.