Balerdi o‘z fikricha, Messi faoliyatini yakunlamaguncha, u dunyoning eng yaxshi futbolchisi bo‘lib qolishini ta’kidladi. U bu gaplarni matbuot anjumanida aytdi.
Bugun, 16 sentyabr kuni “Marsel” jamoasi Chempionlar ligasi guruh bosqichining birinchi turida Madridning “Real” jamoasiga qarshi safarda o‘yin o‘tkazadi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 22:00 da bo‘ladi.
LiveResult portali ushbu futbol uchrashuvining matnli jonli translyatsiyasini taqdim etadi. Ushbu o‘yin futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalar o‘rtasidagi raqobat yuqori darajada bo‘lishi kutilmoqda.

Balerdi: Лучший футболист, пока Месси не завершит карьеру
Аргентинский защитник Леонардо Балерди, выступающий за команду «Марсель», ответил на вопрос, считается ли нападающий «Реала» Килиан Мбаппе лучшим футболистом мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению Балерди, пока Месси не завершит свою карьеру, он останется лучшим футболистом мира. Эти слова он произнёс на пресс-конференции.
Сегодня, 16 сентября, команда «Марсель» проведёт выездной матч первого тура группового этапа Лиги чемпионов против мадридского «Реала». Начало игры по московскому времени в 22:00.
Портал LiveResult предоставляет текстовую онлайн-трансляцию этого футбольного матча. Эта игра вызывает большой интерес у футбольных болельщиков, и ожидается высокий уровень соперничества между командами.