Konstansa "Dinamo" bilan o‘yinni tahlil qildi
«Krylya Sovetov» jamoasi futbolchisi Fernando Kostantsaning «Dinamo»ga qarshi o‘tkazilgan o‘yindan keyingi fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, mag‘lubiyatning asosiy sababi birinchi bo‘limda sodir bo‘lgan xatoliklar bo‘ldi. Birinchi yarim vaqtda jamoa uchta gol o‘tkazib yubordi.
Ikkinchi bo‘limda esa o‘yinchilar kayfiyatini o‘zgartirib, harakatni kuchaytirdi va ikki gol urishga erishdi. Shunga qaramay, bu natija o‘yinni saqlab qolishga yetarli bo‘lmadi.
Kostantsa ta’kidlaganidek, garchi mag‘lub bo‘lgan bo‘lsak ham, ikkinchi bo‘limdagi o‘yin bizga keyingi uchrashuvlar uchun motivatsiya beradi. Jamoa to‘p bilan ham, topsiz ham yaxshi harakat qildi.
Hozirgi vaqtda «Krylya Sovetov» 12 ochko jamg‘argan holda turnir jadvalida o‘nchi pog‘onada bormoqda. Jamoa oldingi o‘yinlarda kamchiliklarni tahlil qilib, kelajakda yaxshiroq natijalarga erishishga intilmoqda.

Констанца проанализировала игру с "Динамо"
Футболист команды «Крылья Советов» Фернандо Костанца поделился своими мыслями после матча против «Динамо». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, основной причиной поражения стали ошибки, допущенные в первом тайме. В первой половине команда пропустила три гола.
Во втором тайме игроки изменили настроение, усилили действия и смогли забить два гола. Тем не менее, этого результата оказалось недостаточно, чтобы сохранить игру.
Как отметил Костанца, несмотря на поражение, игра во втором тайме дает нам мотивацию для следующих встреч. Команда хорошо действовала как с мячом, так и без него.
В настоящее время «Крылья Советов» с 12 очками занимают десятое место в турнирной таблице. Команда анализирует ошибки в предыдущих матчах и стремится добиться лучших результатов в будущем.