Spartak rossiyalik hujumchini sotib olmoqchi
Bu haqda "Evro-Futbol.Ru" nashri ma’lumot berdi. Ma’lumotlarga ko‘ra, "qizil-oq ranglilar" hujum chizig‘ini mustahkamlash uchun rossiyalik futbolchini sotib olish niyatida.
Joriy mavsum Premyer-liganing to‘qqizinchi turidan so‘ng, "Spartak" 15 ochko bilan turnir jadvalida oltinchi o‘rinda bormoqda. Ular birinchi o‘rinda borayotgan "Krasnodar"dan to‘rt ochko ortda qolgan.
Yaqinlashib kelayotgan o‘yinda "Spartak" o‘z maydonida "Lukoyl-Arena"da "Pari NN" jamoasini qabul qiladi. Uchrashuv 28 sentabr kuni bo‘lib o‘tadi.

"Спартак" планирует купить российского нападающего
Москва "Спартак" планирует усилить команду в текущем зимнем трансферном окне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает издание "Евро-Футбол.Ру". По данным источника, "красно-белые" намерены приобрести российского нападающего для укрепления линии атаки.
По итогам девятого тура текущего сезона Премьер-лиги "Спартак" занимает шестое место в турнирной таблице с 15 очками. Они отстают от лидирующего "Краснодара" на четыре очка.
В ближайшем матче "Спартак" примет на своем поле, на "Лукойл-Арене", команду "Пари НН". Встреча состоится 28 сентября.