Ronaldu: "Maqsadimizga qadam-baqadam yaqinlashamiz"
Saudiya Arabistoni Pro-ligasi doirasida o‘tgan dushanba kungi o‘yinda "Al-Nasr" jamoasi "Al-Taavun"ni 1:0 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Uchrashuvdan so‘ng "Al-Nasr" jamoasining yetakchisi Krishtianu Ronaldu o‘z fikrlarini ijtimoiy tarmoqlar orqali bildirdi. Bu haqda euro-football.ru sayti xabar berdi.
Portugaliyalik hujumchi bu safar gol ura olmagan bo‘lsa-da, jamoasining g‘alabasidan mamnun ekanini yashirmadi. U o‘z postida: “Qadam-baqadam.
Maqsadimizga to‘liq e’tibor!” deb yozib, o‘z jamoasining oldiga qo‘yilgan maqsadlarga ishora qildi. Mazkur uch ochko "Al-Nasr" jamoasiga turnir jadvalida ikkinchi o‘ringa ko‘tarilish imkonini berdi.
Hozirda ular peshqadam "Al-Hilol"dan besh ochko ortda qolmoqda. Shu bilan birga, Krishtianu Ronaldu 5-fevral kuni o‘zining 41 yoshini qarshi oladi.
U "Al-Nasr" bilan 2026/2027 yilgi mavsum yakunigacha shartnoma imzolagan va jamoa uchun muhim o‘yinchi bo‘lib qolmoqda.

Роналду: "Мы шаг за шагом приближаемся к нашей цели"
В матче Саудовской Про-лиги в понедельник команда "Аль-Наср" обыграла "Аль-Тааун" со счётом 1:0. Об этом сообщает Zamin.uz.
После встречи капитан "Аль-Насра" Криштиану Роналду поделился своими мыслями в социальных сетях. Об этом сообщает сайт euro-football.ru.
Португальский нападающий, хотя и не смог забить в этот раз, не скрывал своего удовлетворения победой команды. В своём посте он написал: «Шаг за шагом.
Полное внимание нашей цели!» — намекая на поставленные перед командой задачи. Эти три очка позволили "Аль-Насру" подняться на второе место в турнирной таблице.
В настоящее время они отстают от лидера "Аль-Хиляля" на пять очков. При этом Криштиану Роналду 5 февраля отметит своё 41-летие.