Endrik het-trik qayd etib, "Lion"ga g‘alaba keltirdi
"Lion" klubi hujumchisi Endrik Fransiya chempionati 1-ligasining 19-turida "Mets" jamoasiga qarshi o‘yindan so‘ng o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Mazkur uchrashuvda braziliyalik futbolchi uchta gol urib, jamoasining 5:2 hisobida g‘alaba qozonishiga katta hissa qo‘shdi. Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda.
Endrikning so‘zlariga ko‘ra, bu o‘yin u uchun yodda qolarli bo‘ldi. U chempionatdagi har bir bahsdan zavq olayotganini ta’kidladi.
Shuningdek, u "Lion" jamoasining kuchli ekanligini bilganini va klubning darajasi juda yuqori ekanini qayd etdi. Ma’lumot uchun, 19 yoshli braziliyalik hujumchi "Lion" safida ijara asosida to‘p surmoqda.

Эндрик оформил хет-трик и принес победу "Лиону"
Нападающий клуба "Лион" Эндрик поделился своими впечатлениями после матча 19-го тура чемпионата Франции 1-й лиги против команды "Мец". Об этом сообщает Zamin.uz.
В этом матче бразильский футболист забил три гола, значительно способствовав победе своей команды со счетом 5:2. Об этом сообщает euro-football.ru.
По словам Эндрика, эта игра запомнится ему надолго. Он отметил, что получает удовольствие от каждого матча в чемпионате.
Кроме того, он отметил, что знал о силе команды "Лион" и что уровень клуба очень высок. Для справки, 19-летний бразильский нападающий выступает за "Лион" на правах аренды.