“Verder” – “Hoffenhaym”: gollarga boy o‘yin kutilmoqda
Germaniya Bundesligasining 16-turidan qoldirilgan o‘yin doirasida Bremenning “Verder” jamoasi o‘z uyida “Hoffenhaym”ni qabul qiladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
Andronovning so‘zlariga ko‘ra, har ikkala jamoa ham ko‘p gol urishi va shu bilan birga ko‘p gol o‘tkazib yuborishi bilan ajralib turadi. Sharhlovchi bunga misol sifatida “Verder”ning yaqinda 3:3 hisobida yakunlangan o‘yinini keltirdi.
Andronovning fikricha, mazkur uchrashuv uchun eng maqbul garov varianti – “Hoffenhaym yutqazmaydi” va “ikkala jamoa ham gol uradi” bo‘lishi mumkin. “Verder” va “Hoffenhaym” o‘rtasidagi bahs bugun, 27-yanvar kuni Bremen shahrida bo‘lib o‘tadi.

“Verder” – “Hoffenhaym”: ожидается игра с множеством голов
В рамках перенесённого матча 16-го тура Бундеслиги Германии команда «Вердер» из Бремена примет у себя дома «Хоффенхайм». Об этом сообщает Zamin.uz.
Футбольный комментатор Алексей Андронов поделился своими мыслями об этой встрече. Об этом сообщает euro-football.ru.
По словам Андронова, обе команды отличаются тем, что забивают много голов, но при этом пропускают не меньше. В качестве примера комментатор привёл недавний матч «Вердера», завершившийся со счётом 3:3.
По мнению Андронова, оптимальной ставкой на этот матч может быть вариант «Хоффенхайм не проиграет» и «обе команды забьют». Матч между «Вердером» и «Хоффенхаймом» состоится сегодня, 27 января, в городе Бремен.