Krishtianu Ronaldu Jorjinani tug‘ilgan kuni bilan tabrikladi
Portugaliya milliy terma jamoasi va Saudiya Arabistonining "An-Nasr" klubi hujumchisi Krishtianu Ronaldu o‘z turmush o‘rtog‘i Jorjina Rodrigesni tug‘ilgan kuni bilan samimiy tabrikladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Jorjina bu yil 32 yoshga to‘ldi. Ronaldu ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida qisqa, ammo mazmunli so‘zlar bilan uning tug‘ilgan kunini nishonlab, "Tug‘ilgan kuning muborak bo‘lsin, hayotim!" deb yozib qoldirdi.
Krishtianu Ronaldu va Jorjina Rodriges 2016 yildan beri birga yashab kelmoqda. Ular oilada besh nafar farzandni tarbiyalayapti.
Juftlikning o‘zaro munosabatlari omma e’tiborida bo‘lib kelmoqda. Shuningdek, 2025 yil avgust oyida Jorjina Rodriges futbolchi bilan unashtirilgani haqida rasman ma’lum qilgan edi.
Mazkur xabar futbol muxlislari va ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilari orasida keng muhokamaga sabab bo‘ldi. Ronaldu va Jorjinaning oilasi ko‘pchilik uchun o‘rnak bo‘lib kelayotgani aytiladi.

Криштиану Роналду поздравил Жоржину с днем рождения
Нападающий сборной Португалии и клуба "Ан-Наср" из Саудовской Аравии Криштиану Роналду искренне поздравил свою супругу Джоржину Родригес с днем рождения. Об этом сообщает Zamin.uz.
Джоржина в этом году исполнилось 32 года. Роналду на своей странице в социальной сети коротко, но содержательно отметил ее день рождения словами: «С днем рождения, моя жизнь!»
Криштиану Роналду и Джоржина Родригес живут вместе с 2016 года. В их семье воспитываются пятеро детей.
Отношения пары находятся под вниманием общественности. Также в августе 2025 года Джоржина Родригес официально объявила о помолвке с футболистом.
Эта новость вызвала широкий резонанс среди футбольных болельщиков и пользователей социальных сетей. Семья Роналду и Джоржины считается примером для многих.