«Arsenal» g‘alaba qozonsa, guruhni 100% bilan yakunlaydi
Chempionlar ligasi guruh bosqichining so‘nggi turida Londonning «Arsenal» jamoasi o‘z maydonida Qozog‘istonning «Kayrat» klubini qabul qiladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Agar «Arsenal» mazkur uchrashuvda g‘alaba qozonsa, guruh bosqichidagi barcha o‘yinlarda g‘alaba qozonib, 100 foizlik natija bilan bosqichni yakunlaydi. Hozirda «kanonirlar» 7 o‘yinda 21 ochko to‘plagan.
Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda. Jamoa bosh murabbiyi Mikel Arteta uchrashuv uchun quyidagi asosiy tarkibni tanlagan: darvozabon – Kepa, himoyachilar – Uayt, Mosquera, Kalafiori, yarim himoyachilar – Lyuis-Skelli, Norgor, Eze, hujumkor o‘yinchilar – Haverts, Madueke, Martinelli va hujumchi – Dyo‘keresh.
Mazkur o‘yin Londonning «Emireyts» stadionida bo‘lib o‘tadi va Toshkent vaqti bilan soat 01:00 da boshlanishi rejalashtirilgan. O‘yin jarayonini LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida kuzatish imkoniyati mavjud.

«Арсенал» выиграет, завершит группу с 100%
В последнем туре группового этапа Лиги чемпионов лондонский «Арсенал» примет у себя дома казахстанский клуб «Кайрат». Об этом сообщает Zamin.uz.
Если «Арсенал» одержит победу в этой встрече, команда выиграет все матчи группового этапа и завершит его с 100% результатом. В настоящее время «канониры» набрали 21 очко в 7 играх.
Об этом сообщает euro-football.ru. Главный тренер команды Микель Артета выбрал следующий основной состав на матч: вратарь – Кепа, защитники – Уайт, Москера, Калафиори, полузащитники – Льюис-Скелли, Норгор, Эзе, атакующие игроки – Хавертц, Мадуэке, Мартинелли и нападающий – Дьокереш.
Матч пройдет на лондонском стадионе «Эмирейтс» и запланирован на 01:00 по ташкентскому времени. Следить за ходом игры в текстовой трансляции можно на портале LiveResult.