Qoraqalpog‘istonda nogiron shaxs yo‘qoldi
Qoraqalpog‘iston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi matbuot xizmatida ma’lumot berildi. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
2024 yil 22 iyul kuni soat taxminan 14:00 da Qoraqalpog‘istonning Kung‘rat tumani, “Berdak” mahallasida yashovchi 1970 yilda tug‘ilgan Xo‘janiyazov Kopjursin Utepovich uyidan noma’lum tomonga chiqqanidan keyin yo‘qolib qoldi. Ma’lumotlarga ko‘ra, ushbu fuqaro II guruh nogironidir.
Hozirgi kungacha uning qaerda ekani haqida hech qanday ma’lumot kelib tushmagan. Agar sizda ushbu yo‘qolgan shaxs haqida ma’lumot bo‘lsa, iltimos, 102 qisqa raqamiga yoki quyidagi telefon raqamlariga murojaat qiling: 97 348 20 41, 93 488 88 87, 61 312 34 02.

В Каракалпакстане пропал инвалид
В пресс-службе Министерства внутренних дел Республики Каракалпакстан сообщили. Об этом сообщает Upl.uz.
22 июля 2024 года примерно в 14:00 житель села «Бердак» Кунградского района Каракалпакстана, Ходжаниязов Копжурсин Утепович, 1970 года рождения, пропал после того, как вышел из дома в неизвестном направлении. По данным, этот гражданин является инвалидом II группы.
До настоящего времени нет никакой информации о его местонахождении. Если у вас есть информация об этом пропавшем человеке, пожалуйста, обращайтесь по короткому номеру 102 или по следующим телефонам: 97 348 20 41, 93 488 88 87, 61 312 34 02.