Hande Erchel va Hakan Sabanji o‘z munosabatlari haqida gapirib berishdi
Mashhur turk aktrisasi Hande Erchel va tadbirkor Hakan Sabanji o‘rtasidagi munosabatlarga doir so‘nggi paytlarda ko‘plab mish-mishlar tarqalmoqda. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
Ayniqsa, juftlikning ajrashgani haqidagi xabarlar muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otdi. Gel Konuşalım dasturida ilk bor gapirgan Hakan Sabanji esa ularning munosabatlariga oid da’volarga o‘z munosabatini bildirdi.
U shaxsiy hayoti haqida keng gapirishni istamagan bo‘lsa-da, ayrim gap-so‘zlarga aniqlik kiritdi. Hakan Sabanji ajralish masalasini muhokama qilishni istamasligini, chunki bu ularning shaxsiy hayotiga taalluqli ekanligini ta’kidladi.
Shuningdek, u xiyonat haqidagi mish-mishlar mutlaqo asossizligini bildirdi. Oldinroq Hande Erchel ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasidan Sabanji bilan tushgan barcha suratlarini o‘chirib tashlagan edi.
Bu esa turk matbuotida ularning ajralgani haqidagi xabarlarga asos bo‘ldi. Mashhur jurnalist Birsen Altuntash juftlik orasida jiddiy kelishmovchilik borligini ta’kidlagan, ammo rasmiy ajrim hali sodir bo‘lmaganini ma’lum qilgan.
Shunga qaramay, Hande va Hakan hanuz bir-birlariga ijtimoiy tarmoqlarda obuna bo‘lib qolishgan. Muxlislarning bir qismi ularning munosabatlari qayta tiklanishiga umid bildirsa, boshqalar esa bu jarayon shunchaki ommaviy axborot vositalari uchun reklama bo‘lishi mumkinligini taxmin qilmoqda.

Hande Erchel и Hakan Sabanji о своих отношениях рассказали
В последнее время ходит много слухов о взаимоотношениях известной турецкой актрисы Ханде Эрчел и предпринимателя Хакана Сабанджи. Об этом сообщает Zamin.uz.
Особенно большой интерес у поклонников вызвали сообщения о разводе пары. Впервые высказавшись в программе Gel Konuşalım, Хакан Сабанджи прокомментировал претензии, касающиеся их отношений.
Хотя он не хотел подробно говорить о своей личной жизни, он прояснил некоторые слухи. Хакан Сабанджи подчеркнул, что не желает обсуждать вопрос развода, так как это касается их личной жизни.
Кроме того, он заявил, что слухи о предательстве абсолютно безосновательны. Ранее Ханде Эрчел удалила со своих страниц в социальных сетях все фотографии с Сабанджи.
Это послужило основанием для сообщений в турецкой прессе о их разводе. Известный журналист Бирсен Алтунташ отметила, что между парой есть серьезные разногласия, однако официального развода пока не произошло.
Тем не менее, Ханде и Хакан до сих пор подписаны друг на друга в социальных сетях. Некоторые поклонники надеются на восстановление их отношений, в то время как другие предполагают, что этот процесс может быть просто рекламой для СМИ.