Keyt Middltonning yangi soch turmagi atrofida tarqalgan mish-mishlar nihoyat o‘z yechimini topdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Unga ko‘ra, malika sun’iy soch yoki parik ishlatmagan, balki o‘z qiyofasini o‘zgartirish uchun ongli ravishda yangi uslubni tanlagan. Keytning soch rangidagi o‘zgarish birinchi marta Londondagi Tabiatshunoslik muzeyiga tashrifi chog‘ida kuzatilgan edi.
O‘sha paytda ko‘pchilik bu o‘zgarishni uning sog‘lig‘idagi muammolar, xususan, saraton kasalligidan keyingi davolanish jarayoni bilan bog‘lagan edi. Chunki 2025 yilning yanvar oyida Keyt saraton bilan kurashni yengib, remissiya davriga o‘tganini e’lon qilgan edi.
Shuningdek, Londondagi Qirollik Albert-Xollida bo‘lib o‘tgan tadbirda Keyt Middlton zumrad rangli baxmal ko‘ylakda ko‘rinish berdi va bu yerda uning sochlari yana ko‘pchilik e’tiborini tortdi. Aktrisa Syu Pollard uning sochlarining yengilroq va yorqinroq tus olganini ta’kidlab, maqtov bildirdi.
Keyt esa bunga javoban, sochlarining quyosh nuri ta’sirida tabiiy ravishda ochilganini aytdi. Qirollik sartaroshi Nevill Takerning so‘zlariga ko‘ra, Keytning yangi qiyofasi uning oldingi uslubidan sezilarli darajada farq qiladi.
U malikaning bu uslubi jasorat bilan tanlanganini va bu o‘zgarish moda olamida yangi trendga aylanishini taxmin qildi. Shunga qaramay, Keytning och rangli soch turmagi uzoq davom etmadi.
6-sentabr kuni olingan suratlarda uning sochlari yana to‘qroq tusga qaytgani kuzatildi, biroq oltin rangli akslar hali ham saqlanib qolgandi. Bu esa uning qiyofasidagi o‘zgarishlar tabiiy usullar bilan amalga oshirilganini yana bir bor tasdiqlaydi.

Новая прическа Кейт Миддлтон стала трендом
Наконец-то слухи вокруг новой прически Кейт Миддлтон получили своё разрешение. Об этом сообщает Zamin.uz.
По информации источника, принцесса не использовала искусственные волосы или парик, а сознательно выбрала новый стиль, чтобы изменить свой образ. Изменение цвета волос Кейт впервые было замечено во время её визита в Музей естествознания в Лондоне.
В то время многие связывали это изменение с её проблемами со здоровьем, в частности, с процессом лечения после рака. Ведь в январе 2025 года Кейт объявила о том, что победила рак и перешла в стадию ремиссии.
Кроме того, на мероприятии в Королевском Альберт-Холле в Лондоне Кейт Миддлтон появилась в изумрудном бархатном платье, и её волосы вновь привлекли внимание многих. Актриса Сью Поллард отметила, что волосы стали светлее и ярче, выразив восхищение.
В ответ Кейт пояснила, что её волосы естественным образом осветлились под воздействием солнечных лучей. По словам королевского парикмахера Невилла Такера, новый образ Кейт значительно отличается от её прежнего стиля.
Он предположил, что этот стиль был выбран с отвагой и что это изменение станет новым трендом в мире моды. Тем не менее, светлый оттенок волос Кейт не продержался долго.
На фотографиях от 6 сентября видно, что её волосы снова стали темнее, хотя золотистые оттенки всё ещё сохранялись. Это ещё раз подтверждает, что изменения в её образе были достигнуты естественным путём.