Vanessa Xadjens va Kol Taker ikkinchi farzandli bo‘ldi
Mashhur aktrisa Vanessa Xadjens va uning turmush o‘rtog‘i, beysbolchi Kol Taker ikkinchi farzandli bo‘lishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
NDTV xabariga ko‘ra, juftlik bu xushxabarni o‘zlarining ijtimoiy tarmoqdagi sahifalari orqali e’lon qilishgan. Vanessa Instagram sahifasida yangi tug‘ilgan chaqaloq bilan tushgan suratini joylab, “Biz yana ota-ona bo‘ldik.
Barchasi juda ajoyib, minnatdorman”, deb yozgan. Vanessa va Kol 2021 yildan beri birga yashab kelishadi va 2023 yilda rasmiy nikohdan o‘tishgan.
Ularning birinchi farzandi 2022 yilda tug‘ilgan edi. Endi esa oilalariga yana bir a’zo qo‘shildi.
Juftlikning bu yangiligi muxlislari tomonidan iliq kutib olindi. Ijtimoiy tarmoqlarda ular samimiy tabriklar yo‘llab, Vanessa’ning onalik baxtini iliq tilaklar bilan qutlashdi.
Hozircha chaqaloqning ismi va jinsi oshkor qilinmagan. Biroq, juftlik tez orada bu haqda batafsil ma’lumot berishi kutilmoqda.
Vanessa Xadjens “High School Musical” filmlari orqali mashhurlikka erishgan va ko‘plab boshqa loyihalarda ishtirok etgan. Kol Taker esa AQSh beysbol ligasida professional sportchi sifatida taniqli.
Ularning oilasi keng jamoatchilik tomonidan iliqlik bilan qabul qilinadi va bu yangilik ham muxlislar orasida katta quvonch uyg‘otdi.

Ванесса Хадженс и Кол Такер стали родителями второго ребенка
Известная актриса Ванесса Хадженс и её супруг, бейсболист Кол Такер, стали родителями во второй раз. Об этом сообщил Zamin.uz.
По информации NDTV, пара объявила эту радостную новость через свои страницы в социальных сетях. Ванесса опубликовала в Instagram фотографию с новорожденным ребёнком и написала: «Мы снова стали родителями.
Всё просто замечательно, я благодарна». Ванесса и Кол живут вместе с 2021 года и официально поженились в 2023 году.
Их первый ребёнок родился в 2022 году. Теперь в их семье появился ещё один член.
Эта новость была тепло принята поклонниками пары. В социальных сетях они отправляли искренние поздравления и желали Ванессе счастья материнства.
Пока имя и пол ребёнка не раскрываются. Однако ожидается, что пара скоро предоставит подробную информацию.
Ванесса Хадженс стала известна благодаря фильмам «High School Musical» и участвовала во многих других проектах. Кол Такер известен как профессиональный спортсмен в бейсбольной лиге США.
Их семья тепло принимается широкой общественностью, и эта новость вызвала большую радость среди поклонников.