“Benom” konsertida to‘rtta juftlik unashtirildi
"Benom" guruhining 30-noyabr kuni Xalqlar Do‘stligi saroyida bo‘lib o‘tgan konserti nafaqat musiqiy kecha, balki haqiqiy romantik bayramga aylandi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu kechada sodir bo‘lgan voqealar ijtimoiy tarmoqlarda tez tarqalib, katta e’tibor qozondi. Konsert davomida tomoshabinlar orasida kutilmagan va qiziqarli hodisalar yuz berdi.
Sahna oldida o‘tirgan bir yigit sevgan qiziga guldasta taqdim etib, sevgi izhor qildi. Qizning “ha” deb javob berishi zalda katta hayajon va quvonch uyg‘otdi.
Tomoshabinlarning qarsaklari bu juftlikning baxtini qo‘llab-quvvatladi. Ushbu romantik lahza boshqa sevishganlarga ham ilhom bag‘ishladi.
Oradan ko‘p o‘tmay, ikkinchi juftlik ham sahnada turmush qurish taklifini amalga oshirdi. Bu hodisa zalda yanada ko‘tarinki kayfiyat yaratdi.
Uchinchi yigit esa sahna ortida guvohlar qarshisida sevgilisiga taklif qilishni ma’qul topdi. Ketma-ket sodir bo‘layotgan ushbu voqealar yana bir oshiqni ruhlantirib, o‘z sevgilisiga turmush qurish taklifini bildirishga undadi.
Natijada, birgina konsert davomida to‘rtta juftlik o‘zaro turmush qurish taklifini amalga oshirdi. Jami sakkiz nafar oshiq-ma’shuq uchun bu kecha unutilmas romantik voqealarga boy bo‘ldi va ularning baxt sari ilk qadami bo‘lib qoldi.

На концерте "Benom" было обручено четыре пары
Концерт группы "Benom", который состоялся 30 ноября во Дворце дружбы народов, стал не только музыкальным вечером, но и настоящим романтическим праздником. Об этом сообщает Zamin.uz.
События, произошедшие в этот вечер, быстро распространились в социальных сетях и привлекли большое внимание. Во время концерта среди зрителей произошли неожиданные и интересные события.
Парень, сидевший перед сценой, преподнёс своей возлюбленной букет цветов и признался в любви. Ответ девушки "да" вызвал в зале большой восторг и радость.
Аплодисменты зрителей поддержали счастье этой пары. Этот романтический момент вдохновил и других влюблённых.
Вскоре вторая пара также осуществила предложение руки и сердца на сцене. Это событие создало ещё более приподнятое настроение в зале.
Третий молодой человек предпочёл сделать предложение своей возлюбленной за сценой в присутствии свидетелей. Последовательные события вдохновили ещё одного влюблённого сделать предложение своей девушке.
В итоге, всего за один концерт четыре пары обменялись предложениями о браке. Для восьми влюблённых этот вечер стал незабываемым романтическим событием и первым шагом к счастью.
Таким образом, концерт "Benom" стал не только музыкальной программой, но и незабываемым вечером, символизирующим любовь и счастье.