Shahzoda uzoq tanaffusdan so‘ng sahnaga qaytdi
Xonanda Shahzoda o‘zining Instagram sahifasida yangi video e’lon qilib, muxlislarini xushnud etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U mazkur videoning izoh qismida “Shahzoda yana ijodda” deb yozib, uzoq tanaffusdan so‘ng sahnaga qaytganini rasman ma’lum qildi. Mazkur post qisqa vaqt ichida katta qiziqish uyg‘otdi.
Muxlislar uning ijodga qaytganidan mamnun bo‘lib, ko‘plab layklar bosishdi hamda iliq izohlar qoldirishdi. Fikrlar orasida “Sizni sog‘indik”, “Qaytganingizdan xursandmiz” kabi samimiy so‘zlar ko‘plab uchradi.
Bu holat Shahzodaning san’at olamidagi o‘rnini yana bir bor tasdiqladi. Xonandaning ijodga qaytishi ijtimoiy tarmoqlarda katta muhokamalarga sabab bo‘ldi.
Muxlislar endi uning yangi ijodiy ishlari va chiqishlarini intiqlik bilan kutayotganini izohlarda ochiq ifoda etishdi. Bu qaytish Shahzoda ijodiga bo‘lgan katta qiziqish va e’tibor hali ham yuqori ekanini ko‘rsatdi.

Принц вернулся на сцену после долгого перерыва
Певица Шахзода порадовала своих поклонников, опубликовав новое видео на своей странице в Instagram. Об этом сообщает Zamin.uz.
В комментарии к видео она официально объявила о своем возвращении на сцену после долгого перерыва, написав: «Шахзода снова в творчестве». Этот пост вызвал большой интерес за короткое время.
Поклонники были рады ее возвращению к творчеству, поставили множество лайков и оставили теплые комментарии. Среди отзывов часто встречались искренние слова: «Мы скучали по вам», «Рады вашему возвращению».
Это событие еще раз подтвердило место Шахзоды в мире искусства. Возвращение певицы к творчеству вызвало активные обсуждения в социальных сетях.
Поклонники открыто выразили в комментариях свое нетерпение в ожидании новых творческих работ и выступлений. Это возвращение показало, что большой интерес и внимание к творчеству Шахзоды по-прежнему высоки.