O‘zbekiston estradasining taniqli xonandasi Xamdam Sobirov muxlislariga yangi klip taqdim etmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
San’atkorning “Begonaga kelin bo‘lding” deb nomlangan yangi ijodi bugun, 7-dekabr kuni soat 18:30 da ommaga havola qilinadi. Ushbu klipni Xamdam Sobirovning rasmiy YouTube kanalida tomosha qilish mumkin.
Qo‘shiq va klipda aks etgan emotsional sahnalar tomoshabinlarda unutilmas taassurot qoldirishi kutilmoqda. San’atkorning ijodiga qiziqish bildirayotgan muxlislar ushbu premyerani intiqlik bilan kutishmoqda.
Klipning chiqishi bilan u ijtimoiy tarmoqlarda keng muhokama qilinishi va san’atkorning navbatdagi ijodi yana bir bor ommaning e’tibor markazida bo‘lishi taxmin qilinmoqda. Xamdam Sobirovning yangi asari muxlislar uchun haqiqiy sovg‘a bo‘lishi shubhasiz.

Хамдам Собиров представляет новый клип
Известный певец узбекской эстрады Хамдам Собиров представляет своим поклонникам новый клип. Об этом сообщает Zamin.uz.
Новое творение артиста под названием «Ты стала чужой невестой» будет представлено публике сегодня, 7 декабря, в 18:30. Этот клип можно посмотреть на официальном YouTube-канале Хамдама Собирова.
Ожидается, что эмоциональные сцены, отражённые в песне и клипе, оставят незабываемое впечатление у зрителей. Поклонники, интересующиеся творчеством артиста, с нетерпением ждут этой премьеры.
С выходом клипа предполагается его широкое обсуждение в социальных сетях, и новое творение артиста вновь окажется в центре внимания публики. Новый проект Хамдама Собирова несомненно станет настоящим подарком для его поклонников.