Ushbu 18 kunlik san’at kechalari davomida xonanda o‘z ijrosi va sahnadagi o‘ziga xos chiqishlari bilan muxlislarini xushnud etishi kutilmoqda. Konsert dasturi "Xalqlar Do‘stligi" saroyida bo‘lib o‘tadi.
Har bir kechada tomoshabinlar uchun yangicha va kutilmagan sahna ko‘rinishlari, jonli ijro va samimiy muhit taqdim etilishi rejalashtirilgan. Bu konsertlar Yulduz Usmonovaning o‘ziga xos ijro yo‘nalishi va energetikasini yana bir bor namoyon etishga xizmat qiladi.
Mazkur tadbir san’at ixlosmandlari uchun unutilmas musiqiy lahzalarni tuhfa qilish bilan birga, o‘zbek sahnasi tarixida yorqin iz qoldiradigan voqea bo‘lishi shubhasiz. Konsert dasturi muxlislar qalbida o‘chmas taassurot qoldirishi va ular uchun haqiqiy bayramga aylanishi kutilyapti.

Юлдуз Усмонова представляет 18-дневную концертную программу
Легендарная певица узбекской эстрады Юлдуз Усмонова представит масштабную концертную программу с 12 по 30 апреля 2026 года. Об этом сообщает Zamin.uz.
В течение этих 18 дней музыкальных вечеров певица порадует своих поклонников своим исполнением и уникальными выступлениями на сцене. Концертная программа пройдет во дворце "Дружба народов".
Каждый вечер зрителей ждут новые и неожиданные сценические образы, живое исполнение и искренняя атмосфера. Эти концерты послужат еще одним проявлением уникального стиля и энергетики Юлдуз Усмоновой.
Это мероприятие, помимо того, что подарит любителям искусства незабываемые музыкальные моменты, несомненно станет ярким событием в истории узбекской сцены. Ожидается, что концертная программа оставит неизгладимое впечатление в сердцах поклонников и станет для них настоящим праздником.