“Setora” dekabrda Toshkentda konsert beradi
Mashhur “Setora” guruhi o‘z muxlislari uchun quvonchli yangilikni ma’lum qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Jamoa joriy yilning 18, 19, 20 va 21-dekabr kunlari Toshkent shahridagi “Xalqlar Do‘stligi” saroyida konsert dasturini taqdim etadi. To‘rt kun davom etadigan ushbu musiqiy shouda guruhning eng mashhur xit qo‘shiqlari hamda yangi ijod namunalari jonli ijroda yangraydi.
Konsert dasturi tomoshabinlarga yorqin sahna bezaklari va unutilmas kayfiyat ulashadi. Tadbir nafaqat musiqiy dastur, balki haqiqiy bayramga aylanishi kutilmoqda.
Muxlislar uchun bu konsert o‘ziga xos musiqiy kechaga aylanishi shubhasiz. “Setora” guruhi o‘z ijodi bilan muxlislarini yana bir bor xursand qilishga tayyor.
Bu konsert dasturi nafaqat guruhning ijodiy faoliyatini, balki ularning musiqiy merosini ham nishonlash imkonini beradi. Shu sababli, musiqiy shouni o‘tkazib yubormaslikni tavsiya qilamiz.

“Setora” дастурирует концерт в Ташкенте в декабре
Известная группа “Setora” объявила радостную новость для своих поклонников. Об этом сообщает Zamin.uz.
Коллектив представит концертную программу 18, 19, 20 и 21 декабря этого года во дворце “Дружба Народов” в городе Ташкент. В течение четырёх дней на этом музыкальном шоу прозвучат самые популярные хиты группы, а также новые творческие работы в живом исполнении.
Концертная программа подарит зрителям яркие сценические декорации и незабываемое настроение. Мероприятие ожидается не только музыкальной программой, но и настоящим праздником.
Для поклонников этот концерт несомненно станет особенным музыкальным вечером. Группа “Setora” готова снова порадовать своих фанатов своим творчеством.
Эта концертная программа позволит не только отметить творческую деятельность коллектива, но и почтить их музыкальное наследие. Поэтому рекомендуем не пропустить это музыкальное шоу.