“Humo Arena”da Yangi yil shousi san’atkorlari ma’lum bo‘ldi
27-dekabr kuni Toshkent shahridagi “Humo Arena” muz saroyida soat 19:00 da o‘tkaziladigan Yangi yil shousida qatnashuvchi san’atkorlar ro‘yxati e’lon qilindi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu tadbirda o‘zbek estradasining mashhur va sevimli ijrochilari ishtirok etib, tomoshabinlarga unutilmas musiqiy kecha taqdim etadilar. Shouda quyidagi san’atkorlar sahnaga chiqishi rejalashtirilgan: - MC Doni - Shoxruh reper - Shahlo Ahmedova - Konsta - Dj Piligrim - Dj Macarella - Shaxriyor - G‘aybulla Tursunov Bundan tashqari, 25-dekabr kuni soat 18:00 da bo‘lib o‘tadigan boshqa bir konsert dasturida ham mashhur san’atkorlar ishtirok etadi.
Ushbu kuni sahnada quyidagilar chiqish qiladi: - Tohir Sodiqov - Munisa Rizayeva - Shoxruh - Rayhon - Jahongir Otajonov - “Benom” guruhi - “Sahar” guruhi - Dj Kachell Mazkur ikki kun davomida tomoshabinlar uchun jo‘shqin ritmlar, sara xit qo‘shiqlar va yorqin chiqishlar taqdim etiladi. Ushbu tadbirlar Yangi yil kayfiyatini his qilish, yaqinlar bilan quvonchli damlarni baham ko‘rish va unutilmas lahzalarni boshdan kechirish uchun ajoyib imkoniyat bo‘ladi.

В "Humo Arena" объявлены артисты новогоднего шоу
27 декабря в 19:00 в ледовом дворце «Humo Arena» в Ташкенте будет проведено новогоднее шоу, и был объявлен список артистов, которые примут в нем участие. Об этом сообщает Zamin.uz.
В этом мероприятии примут участие известные и любимые исполнители узбекской эстрады, которые подарят зрителям незабываемый музыкальный вечер. В шоу планируется выступление следующих артистов: - MC Doni - Шохрух рэпер - Шахло Ахмедова - Конста - Dj Piligrim - Dj Macarella - Шахриёр - Гайбулла Турсунов Кроме того, 25 декабря в 18:00 состоится еще одна концертная программа с участием известных артистов.
В этот день на сцене выступят: - Тохир Содиков - Муниса Ризаева - Шохрух - Райхон - Джахонгир Отажонов - Группа «Benom» - Группа «Sahar» - Dj Kachell В течение этих двух дней зрителей ждут зажигательные ритмы, лучшие хиты и яркие выступления. Эти мероприятия станут отличной возможностью почувствовать новогоднее настроение, разделить радостные моменты с близкими и пережить незабываемые мгновения.