Katrina Kaif va Viki Kaushal o‘g‘illi bo‘ldi
Hind kinosining taniqli juftligi Katrina Kaif va Viki Kaushal ota-ona bo‘lishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ular yangi tug‘ilgan o‘g‘illariga Vihan deb ism qo‘yishgani haqida muxlislariga xabar berishdi. Katrina Kaif o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida o‘g‘lining kichkina qo‘li tasvirlangan suratni joylashtirib, unga samimiy izoh qoldirdi.
U izohida: “Duolarimiz ijobat bo‘ldi, hayotimiz farzandimiz bilan yanada go‘zal bo‘ldi”, deb yozdi. Ushbu post qisqa vaqt ichida millionlab muxlislarning e’tiborini tortdi.
Ijtimoiy tarmoqlarda juftlikni tabriklab, ularga baxt, sog‘lik va farzand tarbiyasida omad tilagan izohlar ko‘paydi. Ko‘plab muxlislar Vihan ismining mazmuni va chiroyli jarangini alohida e’tirof etishdi.
Katrina Kaif va Viki Kaushalning ushbu quvonchli yangiligi hind kinosi ixlosmandlari tomonidan yilning eng baxtiyor voqealaridan biri sifatida qabul qilinmoqda. Oila uchun bu yangi sahifa muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otdi.

Катрин Каиф и Вики Каушал стали родителями сына
Знаменитая пара индийского кино Катрин Каиф и Вики Каушал стали родителями. Об этом сообщил Zamin.uz.
Они сообщили своим поклонникам, что новорожденного сына назвали Вихан. Катрин Каиф разместила на своей странице в социальной сети фотографию маленькой руки сына и оставила трогательный комментарий.
В комментарии она написала: «Наши молитвы были услышаны, наша жизнь стала еще прекраснее с нашим ребенком». Этот пост за короткое время привлек внимание миллионов поклонников.
В социальных сетях появилось множество поздравлений паре, пожеланий счастья, здоровья и удачи в воспитании ребенка. Многие поклонники особенно отметили значение и красивое звучание имени Вихан.
Эта радостная новость Катрин Каиф и Вики Каушала была воспринята поклонниками индийского кино как одно из самых счастливых событий года. Эта новая страница в жизни семьи вызвала большой интерес среди поклонников.