Xonanda Yulduz Usmonova muxlislarini xushxabar bilan xursand qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U 26-mart kuni Dubay shahrida yakkaxon konsert berishini e’lon qildi. Xonanda o‘z chiqishida quyidagicha bayonot berdi: "26-mart kuni Dubayda mening yakkaxon konsertim bo‘lib o‘tadi.
Dengiz havosi va Dubayning betakror muhitida siz bilan uchrashamiz. Konsert juda o‘zgacha va esda qolarli bo‘lishiga ishonaman.
Qo‘shiqlar ham yangicha ohangda yangraydi. Barchangizni ushbu tadbirga taklif qilaman.
Bu xabar barcha muxlislarim uchun. Inshaalloh, uchrashguncha!" Mazkur xushxabar muxlislar tomonidan katta quvonch bilan kutib olindi.
Ular konsertning yuqori saviyada o‘tishiga ishonch bildirishdi va izohlarda iliq tilaklar yozib qoldirishdi. Shuningdek, ko‘pchilik ushbu tadbirda ishtirok etish baxtiga muyassar bo‘lishni orzu qilishini ta’kidladi.

Юлдуз Усмонова дастует сольный концерт в Дубае
Она объявила, что 26 марта даст сольный концерт в городе Дубай. В своем выступлении певица заявила: "26 марта в Дубае состоится мой сольный концерт.
Мы встретимся с вами на морском воздухе и в неповторимой атмосфере Дубая. Я уверена, что концерт будет очень особенным и запоминающимся.
Песни прозвучат в новом звучании. Приглашаю всех вас на это мероприятие.
Это сообщение для всех моих поклонников. Иншаллах, до встречи!" Эта радостная новость была с большим воодушевлением встречена поклонниками.
Они выразили уверенность в высоком уровне проведения концерта и оставили теплые пожелания в комментариях. Также многие подчеркнули, что мечтают иметь счастье принять участие в этом мероприятии.