Sevinch Ismoilovaga jamoasi yangi avtomobil sovg‘a qildi
O‘zbek estradasining taniqli xonandalaridan biri Sevinch Ismoilova yangi avtomobilga ega bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda u o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida muxlislariga samimiy minnatdorchilik bilan ma’lum qildi. Xonandaning so‘zlariga ko‘ra, kun davomida konsert tayyorgarliklari va ish bilan band bo‘lgan.
Uyga qaytganida esa jamoasi unga kutilmagan sovg‘a taqdim etib, xursand qilgan. Sevinch Ismoilova bu holatdan hayajonlanib, o‘z his-tuyg‘ularini “Nima deyishniyam bilmiman, ichim to‘la sevinch”, deya ifoda etgan.
Xonanda o‘zining jamoasini “ishdagi oilam” deb atab, ularga cheksiz minnatdorchilik bildirdi. Shu bilan birga, u barcha insonlarni orzularidan voz kechmaslikka chaqirdi va “Orzular amalga oshadi”, deya ilhomlantiruvchi so‘zlarini ulashdi.
Sevinch Ismoilovaning ushbu samimiy postini muxlislari iliq kutib olishdi. Ko‘plab tabriklar va ezgu tilaklar uning ijodiga bo‘lgan e’tibor va jamoasining sadoqatli ekanligini yana bir bor namoyon qildi.

Севинч Исмоиловага команда подарила новый автомобиль
Одна из известных певиц узбекской эстрады Севинч Исмоилова получила новый автомобиль. Об этом сообщил Zamin.uz.
Об этом она искренне поблагодарила своих поклонников на своей странице в социальных сетях. По словам певицы, в течение дня она была занята подготовкой к концерту и работой.
Вернувшись домой, команда преподнесла ей неожиданный подарок, что очень обрадовало её. Севинч Исмоилова была взволнована этим событием и выразила свои чувства словами: «Не знаю, что сказать, сердце полно радости».
Певица назвала свою команду «семьёй на работе» и выразила им безграничную благодарность. Кроме того, она призвала всех людей не отказываться от своих мечтаний и поделилась вдохновляющими словами: «Мечты сбываются».
Этот искренний пост Севинч Исмоиловой тепло приняли её поклонники. Множество поздравлений и добрых пожеланий ещё раз подтвердили внимание к её творчеству и преданность её команды.