“Daryo Daryo” klipi muxlislar e’tirofiga sazovor bo‘ldi
O‘zbekiston xalq artisti Yulduz Usmonova va mashhur xonanda Xamdam Sobirovning “Daryo Daryo” nomli qo‘shig‘iga ishlangan videoklip YouTube platformasida e’lon qilindi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Klip premyerasi muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otib, keng muhokamalarga sabab bo‘lmoqda. Mazkur qo‘shiq va klip san’at ixlosmandlari tomonidan yilning eng ko‘zga ko‘ringan musiqiy loyihalaridan biri sifatida e’tirof etilmoqda.
Klipning estetik jihatlari, jumladan, kadrlarning uyg‘unligi, ranglarning nozik tanlovi va sahna yechimlari tomoshabinlarda katta taassurot qoldirgan. Musiqiy asarning mazmuni va ijro uslubi ham keng e’tirofga sazovor bo‘lmoqda.

Клип «Daryo Daryo» заслужил признание поклонников
Видеоклип на песню “Дaрё Дaрё” народной артистки Узбекистана Юлдуз Усмоновой и известного певца Хамдама Собирова был опубликован на платформе YouTube. Об этом сообщает Zamin.uz.
Премьера клипа вызвала большой интерес среди поклонников и стала предметом широких обсуждений. Эта песня и клип признаются любителями искусства как один из самых заметных музыкальных проектов года.
Эстетические аспекты клипа, включая гармонию кадров, тонкий подбор цветов и сценические решения, произвели сильное впечатление на зрителей. Содержание музыкального произведения и стиль исполнения также получили широкое признание.
Богатый художественный опыт Юлдуз Усмоновой и современный стиль исполнения Хамдама Собирова сделали песню ещё более привлекательной. Пользователи социальных сетей высоко оценивают клип “Дaрё Дaрё”, называя его одним из самых успешных музыкальных проектов года.