Ulug‘bek Rahmatullayevning “Hayot” qo‘shig‘i e’tibor qozondi
Xonanda Ulug‘bek Rahmatullayev 24-yanvar kuni o‘zining “Hayot” nomli yangi qo‘shig‘ini YouTube platformasi orqali tinglovchilarga taqdim etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu tarona qisqa vaqt ichida katta e’tibor qozondi va keng muhokamalarga sabab bo‘ldi. Ma’lumotlarga ko‘ra, qo‘shiq atigi ikki kun ichida 100 mingga yaqin marta tinglangan.
Shuningdek, taronaga 200 dan ortiq izoh qoldirilgan bo‘lib, unda muxlislar qo‘shiqning mazmuni, musiqasi va ijrosini yuqori baholagan. Tinglovchilar “Hayot”ni samimiy, chuqur ma’noga ega va ruhiyatga ta’sir qiluvchi qo‘shiq sifatida ta’riflamoqda.
Ushbu taronaga bo‘lgan qiziqish kun sayin ortib bormoqda. Bu esa qo‘shiqning tez orada yanada mashhur bo‘lishidan darak beradi.
Ulug‘bek Rahmatullayevning ijodi yana bir bor tinglovchilar tomonidan iliq kutib olinayotgani artistning ijodiy muvaffaqiyati sifatida e’tirof etilmoqda.

Песня Улугбека Рахматуллаева «Жизнь» привлекла внимание
Певец Улугбек Рахматуллаев 24 января представил свою новую песню под названием «Жизнь» слушателям через платформу YouTube. Об этом сообщает Zamin.uz.
Эта композиция за короткое время привлекла большое внимание и вызвала широкие обсуждения. По данным, песня была прослушана почти 100 тысяч раз всего за два дня.
Кроме того, под песней оставлено более 200 комментариев, в которых поклонники высоко оценили содержание, музыку и исполнение. Слушатели описывают «Жизнь» как искреннюю, глубокую по смыслу и воздействующую на душу песню.
Интерес к этой композиции с каждым днем растет. Это свидетельствует о том, что песня вскоре станет еще более популярной.
Творчество Улугбека Рахматуллаева вновь тепло встречается слушателями, что признается как творческий успех артиста.