Rayhonning konsertlari yildan-yilga ta’sirchan bo‘lmoqda
Xonanda Xamdam Sobirov taniqli san’atkor Rayhon G‘aniyevaning navbatdagi konsert dasturi haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Uning ta’kidlashicha, Rayhonning konsertlari yildan-yilga yanada mazmunli va ta’sirchan bo‘lib bormoqda. “Rayhonning konsertlari har yili o‘ziga xos va yuqori saviyada o‘tmoqda.
Bu muvaffaqiyatda uning muxlislari sodiqligi katta rol o‘ynaydi. Yillar o‘tishi bilan sog‘inch kuchayadi, bu esa odamlarni yana va yana konsertlarga jalb qiladi”, — dedi Xamdam Sobirov.
Ma’lumotlarga ko‘ra, Rayhonning joriy yildagi konsert dasturi 3 kun davomida o‘tkazilgan va ushbu tadbirga 14 mingdan ortiq tomoshabin tashrif buyurgan. Xonanda bu yilgi konsert uchun katta tayyorgarlik ko‘rib, o‘z ijodini yangi darajaga olib chiqqani yaqqol sezildi.
Konsert davomida sahnadagi chiqishlar yorqin, jo‘shqin va o‘ziga xos tarzda tashkillashtirilgan bo‘lib, tomoshabinlarda unutilmas taassurotlar qoldirdi. Kutilmagan obrazlar va yuqori darajadagi ijro har bir daqiqani qiziqarli va mazmunli qildi.

Концерты Райхона становятся всё более впечатляющими с каждым годом
Певец Хамдам Собиров высказал свое мнение о новом концертном туре известной артистки Райхон Ганиевой. Об этом сообщает Zamin.uz.
По его словам, концерты Райхон с каждым годом становятся все более содержательными и впечатляющими. «Концерты Райхон проходят каждый год в уникальном формате и на высоком уровне.
В этом успехе большую роль играет преданность ее поклонников. С годами тоска усиливается, что привлекает людей снова и снова на концерты», — отметил Хамдам Собиров.
Согласно информации, нынешний концертный тур Райхон длился 3 дня, и на это мероприятие пришло более 14 тысяч зрителей. Певица тщательно подготовилась к этому концерту, и ее творчество явно вышло на новый уровень.
Во время концерта выступления на сцене были яркими, энергичными и оригинально организованными, оставив незабываемые впечатления у зрителей. Неожиданные образы и высокий уровень исполнения сделали каждую минуту интересной и содержательной.