Tom Holland va Zendaya yashirincha turmush qurdi
Gollivudning mashhur juftliklaridan biri Tom Holland va Zendaya rasman turmush qurgani haqida xabarlar tarqalmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu ma'lumot AQSH Kinoaktyorlar Gildiyasi mukofotini topshirish marosimi oldidan Zendayaning stilisti Lo Rouch tomonidan jurnalistlarga ma'lum qilingan. Stilistning aytishicha, juftlik yashirin to'y marosimini o'tkazib bo'lgan va bu haqda hech kimga ma'lum qilmagan.
"To'y allaqachon bo'lib o'tdi. Siz uni o'tkazib yubordingiz", dedi Rouch.
Jurnalist bu xabar qanchalik to'g'ri ekanini so'raganida, stilist kulib, "Bu mutlaqo haqiqat", deb javob berdi. Tom Holland va Zendaya birinchi bor 2016 yilda "O'rgimchak odam: Uyga qaytish" filmi suratga olish jarayonida tanishgan edi.
Tom Piter Parker, Zendaya esa Meri Jey obrazini ijro etgan. Ular munosabatlarini 2021 yilda ochiq tarzda tasdiqlashgan.
Unashtirilganliklari haqidagi mish-mishlar esa Zendaya "Oltin Globus - 2025" marosimida nomsiz barmog'ida yirik brilliant uzuk bilan ko'ringandan keyin yanada kuchaygan. Tom Holland ham bir intervyusida Zendayani "bo'lajak rafiqam" deb atab, bu mish-mishlarga oydinlik kiritgan edi.

Том Холланд и Зендая тайно поженились
Появились сообщения о том, что одна из известных голливудских пар Том Холланд и Зендая официально поженились. Об этом сообщает Zamin.uz.
Эта информация была сообщена журналистам стилистом Зендаи Ло Руш перед церемонией вручения премии Гильдии киноактёров США. По словам стилиста, пара уже провела тайную свадьбу и никому об этом не сообщала.
"Свадьба уже состоялась. Вы её пропустили", — сказал Руш.
Когда журналист спросил, насколько это правда, стилист улыбнулся и ответил: "Это абсолютно правда". Том Холланд и Зендая впервые познакомились в 2016 году во время съёмок фильма "Человек-паук: Возвращение домой".
Том сыграл Питера Паркера, а Зендая — Мэри Джейн. Они открыто подтвердили свои отношения в 2021 году.
Слухи о помолвке усилились после того, как Зендая была замечена на церемонии "Золотой глобус — 2025" с крупным бриллиантовым кольцом на безымянном пальце. Том Холланд в одном из интервью назвал Зендаю "будущей супругой", что прояснило эти слухи.