Aktor Shoxruh Hamdamov rafiqasi bilan tanishgan voqeasini ochib berdi
Aktor Shoxruh Hamdamov Mirsadiqova bilan ko‘rsatuvida mehmon bo‘lib, oilaviy hayoti haqida ochiq gapirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U rafiqasi bilan qanday tanishganini, ular orasidagi yosh farqi nimaga olib kelayotganini va bu holat oilaviy munosabatlarga qanday ta’sir qilishi haqida batafsil so‘z yuritdi. Suhbat davomida boshlovchi aktyordan rafiqasi bilan tanishuv tarixini so‘radi.
Shoxruh Hamdamov o‘sha kunlardagi voqeani eslab, bir yaqin do‘stining qiz bolasi sport musobaqasida ishtirok etganini aytib o‘tdi. U bir kun shu joyga tashrif buyurganida rafiqasi bilan tanishganini qayd etdi.
Boshlovchi bu gapni eshitib, rafiqasi sportchimi deb so‘radi. Aktyor esa bu savolga aniq javob berib, uning o‘sha paytda rasmiy sportchi emasligini, shunchaki oddiy ishtirokchi sifatida kelganini aytdi.
Ushbu voqea bugungi kungacha qariyb ikki yil bo‘lganini ta’kidladi. Aktyor oilaviy hayotiga kirishganidan so‘ng, onasining tez qaror qabul qilgani haqida ham gapirdi.
U onasiga bu ishni aytib, onasi qizning oilasiga borib bir soat ichidayoq hammasini hal qilishganini aytib o‘tdi. Ular to‘yni tezroq o‘tkazishni xohlaganligi sababli, bir oy ichida to‘y marosimi o‘tkazildi.
Shuningdek, suhbatda yosh farqi masalasi ham ko‘tarildi. Aktyor rafiqasining o‘zidan o‘n yosh kichik ekanini, uning hozirgi yoshi o‘n to‘qqiz bo‘lganini aytdi.
Dastlab u yosh farqi tufayli qiynalishlar bo‘lishi mumkin deb o‘ylaganini, lekin hozir hammasi yaxshi kechayotganini ta’kidladi. Uning aytishicha, insonning aqli va dunyoqarashi yoshga bog‘liq emas.
Rafiqasining g‘oyalari va dunyoqarashi yoshiga nisbatan ancha keng ekanini to‘ydan oldin gaplashganda sezganini aytdi. Hozirda ularning o‘rtasida deyarli hech qanday farq sezilmaydi va oilaviy hayotlarida muammolar yo‘qligini bildirdi.

Актер Шохрух Хамдамов рассказал о том, как познакомился со своей женой
Актор Шохрух Хамдамов, будучи гостем в передаче Мирсадиковой, открыто рассказал о своей семейной жизни. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он подробно рассказал о том, как познакомился с женой, к чему привела разница в возрасте между ними и как это влияет на семейные отношения. В ходе беседы ведущий попросил актера рассказать историю их знакомства.
Шохрух Хамдамов, вспоминая те дни, сказал, что дочь одного из его близких друзей участвовала в спортивных соревнованиях. Он отметил, что познакомился с женой, когда однажды зашел в это место.
Услышав эти слова, ведущий спросил, является ли его жена спортсменкой. Актор дал четкий ответ на этот вопрос, сказав, что в то время она не была профессиональной спортсменкой, а пришла просто как обычный участник.
Он подчеркнул, что с тех пор прошло почти два года. Актор также рассказал о том, как быстро его мать приняла решение после того, как он вступил в семейную жизнь.
Он сказал матери об этом, и она отправилась в семью девушки, где все было решено всего за один час. Поскольку они хотели как можно скорее провести свадьбу, свадебная церемония состоялась в течение одного месяца.
Также в разговоре поднялся вопрос о разнице в возрасте. Актор сказал, что его жена моложе его на десять лет и сейчас ей девятнадцать лет.
Сначала он думал, что из-за разницы в возрасте могут возникнуть трудности, но подчеркнул, что сейчас все идет хорошо. По его словам, разум и мировоззрение человека не зависят от возраста.
Он сказал, что еще до свадьбы заметил, что идеи и мировоззрение его жены гораздо шире ее возраста. Сейчас между ними практически не ощущается никакой разницы, и в их семейной жизни нет проблем.