Moskva “Spartak” jamoasining himoyachisi Daniil Xlusevich ta'tilni qanday va qayerda o‘tkazgani haqida so‘zlab berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ta'til davomida Qrimga borganini aytdi. Simferopolga yetib bordi va u yerda o‘z uyida ham, dengiz sohilida ham bo‘ldi.
Shuningdek, u Krasnodarga ham borganmi degan savolga “Krasnodarga bormadim” deb javob berdi. Eslatib o‘tamiz, Xlusevich o‘tgan mavsumda bosh murabbiy Dejan Stankovich davrida asosiy tarkibdan joyini yo‘qotgan edi.
Stankovich boshchiligidagi o‘yinlarda u samarali harakatlari bilan ajralib turmadi. Uning Krasnodar jamoasiga o‘tishi haqida turli transfer mish-mishlari tarqalgan edi.
Xlusevich “Spartak” safida 2022 yil fevral oyidan buyon uch yarim yil davomida faoliyat yuritmoqda. Futbolchi o‘zining kelajagi haqida ham savollarga javob berdi.

Xlusevich: Я не ездил в Краснодар, я отдыхал в Крыму
Защитник московского "Спартака" Даниил Хлусевич рассказал, как и где провел свой отпуск. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что во время отпуска ездил в Крым. Добрался до Симферополя и там побывал как у себя дома, так и на берегу моря.
Также на вопрос, ездил ли он в Краснодар, он ответил: "В Краснодар не ездил". Напоминаем, что Хлусевич в прошлом сезоне потерял место в основном составе под руководством главного тренера Деяна Станковича.
В играх под руководством Станковича он не выделялся своими эффективными действиями. О его переходе в команду Краснодар ходили различные слухи о трансферах.
Хлусевич выступает за "Спартак" с февраля 2022 года, то есть уже три с половиной года. Футболист также ответил на вопросы о своем будущем.