Komoning prezidenti Messining o‘tishi haqidagi mish-mishga javob berdi
«Komoning» prezidenti Mirvan Suvarso klubni yulduz hujumchi Lionel Messi bilan bog‘laydigan mish-mishlarga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Suvarso ijtimoiy tarmoqlarda Sky nashri orqali so‘zlaganidek, «Messi? Bu orzu ham emas.
Bu imkonsiz holat» dedi. Avvalroq «Komoning» bosh murabbiyi Sesk Fabregas Leo Messining bir kun kelib «Komo» jamoasida o‘ynashi mumkinligini aytgan edi.
Shuningdek, Messi «Komoga» o‘tishi mumkinligi haqidagi gap-so‘zlar uning rafiqasi Antonella Rokutszo jamoa o‘yinini tomosha qilganidan so‘ng yuzaga keldi. Hozirda Lionel Messi «Inter Mayami» klubida faoliyat yuritmoqda va uning amaldagi shartnomasi 2025 yil oxirigacha mo‘ljallangan.
Bu ma’lumotlarga ko‘ra, Messi hozirgi vaqtda boshqa klubga o‘tishi haqida aniq ma’lumot yo‘q. Klub va futbolchi o‘rtasidagi shartnoma davom etmoqda.

Президент Комоны ответил на слухи о переходе Месси
Президент «Комо» Мирван Суварсо прокомментировал слухи о связи клуба с звездным нападающим Лионелем Месси. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Суварсо, как заявил в социальных сетях через издание Sky, сказал: «Месси? Это даже не мечта.
Это невозможная ситуация». Ранее главный тренер «Комо» Сеск Фабрегас говорил, что Лионель Месси может однажды сыграть за команду «Камо».
Также слухи о возможном переходе Месси в «Комо» возникли после того, как его жена Антонелла Рокуццо посмотрела игру команды. В настоящее время Лионель Месси выступает за клуб «Интер Майами», и его действующий контракт рассчитан до конца 2025 года.
Согласно этим данным, в настоящее время нет точной информации о переходе Месси в другой клуб. Контракт между клубом и футболистом продолжается.