Perrin Krasnodardagi ilk o‘yinidan mamnunligini aytdi
U o‘zining debyut o‘yinidan so‘ng jurnalistlarning savollariga javob berdi. Perrinning aytishicha, u o‘zini yaxshi his qilmoqda va ko‘proq o‘ynashni istaydi.
Shuningdek, u bu jamoada bo‘lishidan mamnunligini bildirdi. Futbolchining ta’kidlashicha, u yana ko‘proq g‘alaba qozonishni xohlaydi va navbatdagi uchrashuv "Dinamo"ga qarshi bo‘lib o‘tadi, ushbu uchrashuvda jamoasi bilan g‘alaba uchun harakat qilishini aytdi.
Gaetan Perrin 29 yoshda bo‘lib, u jamoaga atigi bir hafta oldin qo‘shilganini, hali to‘liq moslashib ulgurmaganini ta’kidladi. Uning so‘zlariga ko‘ra, vaqt o‘tishi bilan jamoadoshlari bilan ko‘proq muloqot qiladi va maydondagi o‘zaro tushunish yaxshilanadi.
Ma’lumot uchun, "Krasnodar" jamoasi seshanba kuni o‘z maydonida Rossiya Kubogi doirasida "Krylya Sovetov" klubiga 1:2 hisobida mag‘lub bo‘ldi.

Перрин сказал, что он доволен своей первой игрой в Краснодаре
Во вторник вечером полузащитник атакующего плана Гаэтан Перин впервые вышел на поле в составе команды "Краснодар". Об этом сообщает Euro-football.ru.
После своего дебютного матча он ответил на вопросы журналистов. По словам Перина, он чувствует себя хорошо и хочет играть больше.
Также он выразил удовлетворение от того, что находится в этой команде. Футболист отметил, что хочет одержать еще больше побед, и следующий матч пройдет против "Динамо", в котором он сказал, что будет стараться добиться победы вместе с командой.
Гаэтан Перин 29 лет, он подчеркнул, что присоединился к команде всего неделю назад и еще не успел полностью адаптироваться. По его словам, со временем он будет больше общаться с товарищами по команде, и взаимопонимание на поле улучшится.
Для справки, команда "Краснодар" во вторник на своем поле в рамках Кубка России проиграла клубу "Крылья Советов" со счетом 1:2.