Tedeev: Fernandesni asosiy tarkibga qo‘shish tabiiy hol
Murabbiyning aytishicha, Fernandes kuchli futbolchi hisoblanadi va “Spartak” murabbiylari uni asosiy tarkibga tezroq qo‘shishni istashlari tabiiy. Tedeev bu haqda “Match TV” telekanaliga bergan intervyusida ma’lum qildi.
Bugun, 3 avgust kuni “Akron” va “Spartak” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv Samara shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 13:30 ga belgilangan.
Ushbu uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru saytida kuzatish mumkin. Eslatib o‘tamiz, Jedson Fernandes ilgari ham bir qator kuchli jamoalarda o‘ynagan va tajribali futbolchi sifatida tanilgan.
U “Spartak” tarkibida o‘zini ko‘rsatish uchun yaxshi imkoniyatga ega. Mazkur o‘yin ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyatga ega bo‘lib, muxlislar qiziqarli va murosasiz bahs guvohi bo‘lishadi.

Тедеев: Присоединение Фернандеса к основному составу — естественное дело
Главный тренер команды "Акрон" из города Тольятти Заур Тедеев высказал свое мнение о включении португальского футболиста Жедсона Фернандеса в основной состав "Спартака" в третьем туре чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам тренера, Фернандес является сильным футболистом, и естественно, что тренеры "Спартака" хотят быстрее включить его в основной состав. Тедеев сообщил об этом в интервью телеканалу "Матч ТВ".
Сегодня, 3 августа, матч между командами "Акрон" и "Спартак" пройдет на стадионе в городе Самара. Начало игры запланировано на 13:30 по московскому времени.
Текстовую онлайн-трансляцию этого матча можно будет следить на сайте Liveresult.ru. Напоминаем, что Жедсон Фернандес ранее также играл в ряде сильных команд и известен как опытный футболист.
У него есть хорошая возможность проявить себя в составе "Спартака". Этот матч имеет важное значение для обеих команд, и зрители станут свидетелями интересной и бескомпромиссной борьбы.