Mostovoy Lokomotiv va Spartak o‘yinini 2:2 deb taxmin qildi
Rossiya oliy ligasining to‘rtinchi turida markaziy uchrashuv sifatida “Lokomotiv” va “Spartak” jamoalari maydonga tushadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinning natijasi borasida o‘z fikrini ilgari sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy bildirib o‘tdi. Mostovoyning ta’kidlashicha, “Lokomotiv” hamda “Spartak” bu o‘yinda g‘olib aniqlay olmaydi.
Unga ko‘ra, “RJD Arena” stadionida kechadigan bellashuvda yakunda hisob 2:2 bo‘lishi mumkin. Sobiq futbolchi har ikki jamoa ham hujumkor o‘yin namoyish etib, har bir tarafdan bir necha gol urilishini kutmoqda.
U, shuningdek, “Spartak” tarkibidan biror futbolchining maydondan chetlatilishi ehtimoli haqida ham gapirdi, biroq bu safar aniq hisobga pul tikishni afzal ko‘rdi. Mazkur uchrashuv 9-avgust, shanba kuni o‘tkaziladi.
Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 18:00 ga belgilangan. O‘yin jarayonini LiveResult portalida matnli tarzda kuzatib borish mumkin bo‘ladi.

Мостовой предсказал игру Локомотив и Спартак 2:2
В четвертом туре Российской Премьер-Лиги состоится центральный матч между командами "Локомотив" и "Спартак". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своё мнение о результате этой игры высказал бывший футболист Александр Мостовой. По словам Мостового, "Локомотив" и "Спартак" не смогут определить победителя в этом матче.
По его мнению, в поединке на стадионе "РЖД Арена" итоговый счёт может составить 2:2. Бывший футболист ожидает, что обе команды продемонстрируют атакующий стиль игры и забьют несколько голов с обеих сторон.
Он также упомянул о возможности удаления какого-либо игрока из состава "Спартака", однако в этот раз предпочёл ставить на точный счёт. Данный матч состоится 9 августа, в субботу.
Начало встречи запланировано на 18:00 по московскому времени. Следить за ходом игры можно будет в текстовом формате на портале LiveResult.