Genich PSJ-Tottenham o‘yinida ko‘proq gol kutmoqda
UEFA Superkubogi uchun bo‘ladigan bahsda Parijning PSJ jamoasi va Londondan Tottenham klubi o‘zaro kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv oldidan sport sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Uning ta’kidlashicha, uchrashuvda asosiy e’tibor urilgan gollarga qaratilishi lozim.
Ayniqsa, ikkinchi bo‘limda amalga oshiriladigan o‘zgarishlar va futbolchilarning charchoqlari natijaga ta’sir ko‘rsatishi mumkin. Shu sababli, ikkinchi taym birinchi taymga nisbatan sermahsul bo‘lishi ehtimoli yuqori, deb hisoblaydi sharhlovchi.
PSJ va Tottenham o‘rtasidagi bellashuv Italiya davlatining Udine shahrida joylashgan stadionda o‘tkaziladi. Uchrashuv 12-avgust, chorshanba kuni bo‘lib o‘tadi va boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 22:00 ga belgilangan.
Mazkur o‘yinning batafsil matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Futbol ishqibozlari ushbu muhim o‘yindan to‘liq xabardor bo‘lishlari uchun mazkur manbadan foydalanishlari mumkin.
Shu tariqa, muxlislar Superkubok uchun kechadigan qiziqarli bahsda jamoalarning harakatlarini diqqat bilan kuzatishlari mumkin.

Генич ожидает больше голов в матче ПСЖ-Тоттенхэм
В матче за Суперкубок УЕФА встретятся парижский клуб ПСЖ и лондонский Тоттенхэм. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этой встречей спортивный комментатор Константин Генич поделился своими мыслями. Он отметил, что основное внимание в матче должно быть сосредоточено на забитых голах.
В частности, изменения, которые будут произведены во втором тайме, и усталость игроков могут повлиять на результат. Поэтому комментатор считает, что второй тайм имеет высокую вероятность быть более результативным по сравнению с первым.
Состязание между ПСЖ и Тоттенхэм пройдет на стадионе, расположенном в итальянском городе Удине. Матч состоится 12 августа, в среду, и время начала назначено на 22:00 по московскому времени.
Подробную текстовую онлайн-трансляцию этого матча можно будет следить на сайте Liveresult.ru. Футбольные болельщики могут воспользоваться этим источником, чтобы быть в курсе всех событий важной игры.
Таким образом, фанаты смогут внимательно следить за действиями команд в интересном матче за Суперкубок.