Krasnodar Sochini mag‘lub etishga harakat qiladi
Beshinchi tur doirasida Rossiya Premer-ligasining navbatdagi uchrashuvida "Krasnodar" jamoasi o‘z maydonida "Sochi" bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bahs haqida poytaxtning "Dinamo" jamoasining sobiq hujumchisi Pavel Pogrebnyak o‘z fikrini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, oldinda qiziqarli va ko‘p gol kutilayotgan o‘yin bor, unda amaldagi chempion raqibini mag‘lub etishga harakat qiladi.
Pogrebnyakning taxminicha, o‘yinda jami gol soni uchtadan ko‘p bo‘ladi. Uchrashuv bugun, 17 avgust kuni Krasnodardagi stadionda o‘tkaziladi va Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanadi.
Joriy vaqtda mezbonlar Premer-liga jadvalida ikkinchi o‘rinda turishsa, mehmonlar esa oxirgi oldingi pog‘onada joylashgan. Ushbu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Краснодар пытается победить Сочи
В пятом туре очередного матча Российской Премьер-лиги команда "Краснодар" встретится на своем поле с "Сочи". Об этом сообщает Euro-football.ru.
О предстоящем матче высказался бывший нападающий столичного "Динамо" Павел Погребняк. По его словам, впереди интересная игра с большим количеством голов, в которой действующий чемпион постарается одолеть соперника.
По предположению Погребняка, общее количество голов в матче превысит три. Встреча состоится сегодня, 17 августа, на стадионе в Краснодаре и начнется в 20:30 по московскому времени.
В настоящее время хозяева занимают второе место в таблице Премьер-лиги, а гости расположились на предпоследней позиции. Ожидается, что эта игра будет интересным и важным событием для болельщиков.