Tyukavin «Spartak»ga qarshi o‘yinda maydonga tushishi mumkin
Aleksey Safonov, «Dinamo» jamoasining hujumchisi Konstantin Tyukavinning agenti, o‘z mijozining tizzasidagi kesilgan bog‘lam jarohatidan keyingi ahvoli haqida ma’lumot berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Kostiya hozirda jamoa bilan cheklovlarsiz mashg‘ulotlarni davom ettirmoqda. Agentning aytishicha, u «Spartak»ga qarshi o‘yin uchun ro‘yxatda bo‘lishi mumkin va ehtimol maydonga tushadi.
Shu bilan birga, murabbiylar shtabi hozircha xavf ostiga qo‘ymaslik uchun xalqaro tanaffus vaqtida futbolchining to‘liq shaklga kelishini kutmoqda. Eslatib o‘tamiz, 23 yoshli futbolchi bu yil bahorda tizzasidagi kesilgan bog‘lamni jarohatlagan edi.
Hozirgi vaqtda «Dinamo» Rossiya chempionatida etti turdan so‘ng sakkizinchi o‘rinda turibdi va jami sakkiz ochko to‘plagan.

Тюкавин может выйти на поле в матче против «Спартака»
Алексей Сафонов, агент нападающего команды «Динамо» Константина Тюкавина, рассказал о состоянии своего клиента после травмы разорванной связки колена. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Костя в настоящее время продолжает тренировки с командой без ограничений. По словам агента, он может быть в заявке на матч против «Спартака» и, возможно, выйдет на поле.
В то же время тренерский штаб пока предпочитает не рисковать и ждет, что футболист полностью восстановится во время международной паузы. Напомним, 23-летний футболист получил травму разорванной связки колена этой весной.
В настоящее время «Динамо» занимает восьмое место в чемпионате России после семи туров и набрало восемь очков.