Lautaro Martinez Messiga minnatdorligini bildirdi
Milan "Inter" jamoasi va Argentina terma jamoasi hujumchisi Lautaro Martines Lionel Messi haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
38 yoshli futbolchi o‘zining so‘nggi uy o‘yinida Venezuela terma jamoasiga qarshi ikki gol urdi, yana bir golni esa Martines kiritdi. Uchrashuv yakunida hisob 3:0 bo‘ldi.
Lautaro Martinesning so‘zlariga ko‘ra, bu kecha juda hissiyotli bo‘ldi va ular uni doimo yodda saqlashadi, chunki bu kecha ayniqsa Leo uchun muhimdir. Messi har doim ularning uchun namuna bo‘lib qoladi.
U terma jamoamiz va butun futbol uchun qilgan xizmatlari uchun minnatdorligini bildirdi. Lionel Messi 2005 yilda Argentina terma jamoasida debyut qilgan va shu paytgacha jami 194 o‘yinda maydonga tushib, 114 ta gol urgan.

Лаутаро Мартинес выразил благодарность Месси
Нападающий миланского "Интера" и сборной Аргентины Лаутаро Мартинес поделился своими мыслями о Лионеле Месси. Об этом сообщает Euro-football.ru.
38-летний футболист забил два гола в своем последнем домашнем матче против сборной Венесуэлы, еще один гол забил Мартинес. В конце встречи счет был 3:0.
По словам Лаутаро Мартинеса, этот вечер был очень эмоциональным, и они всегда будут его помнить, потому что этот вечер особенно важен для Лео. Месси всегда остается для них примером.
Он выразил благодарность за услуги, которые Месси оказал нашей сборной и всему футболу. Лионель Месси дебютировал в сборной Аргентины в 2005 году и с тех пор провел 194 матча, забив 114 голов.