Manchester Yunayted jamoasining afsonaviy o‘yinchisi Pol Skoulz darvozabonlar bilan bog‘liq muammo haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, darvozabonlik pozitsiyasi jiddiy muammo bo‘lib qolmoqda. Skoulz “Manchester Yunayted” jamoasi “Grimsbi”ga yutqazmasidan oldin Andre Onananing yetarli darajada yaxshi emasligini anglamaganini ta’kidladi.
Agar jamoa Janluiji Donnarummaga qiziqmagan bo‘lsa, bu katta xato hisoblanadi, dedi u BBC Radio 5 Live’ning Monday Night Club dasturida. Shuningdek, yozgi transfer oynasining oxirida “Manchester Yunayted” 23 yoshli Senne Lammensni Belgiya klubi “Antverpen”dan sotib olgani ma’lum qilindi.
Shu bilan birga, Andre Onana “Trabzonspor”ga ijaraga berildi. Bu o‘zgarishlar jamoaning darvozabonlar masalasidagi muammolarni hal qilishga qaratilgan harakatlari sifatida baholanmoqda.

Skoulz: Манчестер Юнайтед не понимал, пока не проиграл Гримсби
Легендарный игрок команды Манчестер Юнайтед Пол Скоулз высказался о проблемах, связанных с вратарями. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, позиция вратаря остаётся серьёзной проблемой. Скоулз отметил, что команда Манчестер Юнайтед не осознавала, что Андре Онана недостаточно хорош до того, как проиграла Гримсби.
Если команда не заинтересована в Джанлуиджи Доннарумме, это большая ошибка, сказал он в программе Monday Night Club на BBC Radio 5 Live. Также стало известно, что в конце летнего трансферного окна Манчестер Юнайтед приобрёл 23-летнего Сенне Ламменса у бельгийского клуба Антверпен.
В то же время Андре Онана был отдан в аренду в Трабзонспор. Эти изменения рассматриваются как попытки команды решить проблемы с вратарями.