Barkoning Stankovich bilan munosabatlari juda yaxshi.
Argentina legioneri va "Spartak" futbolchisi Esekiel Barkoning jamoa bosh murabbiyi Deyan Stankovich bilan o‘rtasidagi munosabatlar haqidagi fikrlari e’lon qilindi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Barkoning aytishicha, futbolchilar va murabbiy o‘rtasida juda yaxshi aloqalar mavjud. Ularning fikriga ko‘ra, jamoa birgalikda a’lo darajada ish olib bormoqda va “Spartak” foydasiga har tomonlama harakat qilmoqda.
Barkoning so‘zlariga ko‘ra, o‘yinchilar murabbiyga nisbatan ommaviy axborot vositalarida tarqalgan salbiy fikrlarga e’tibor bermaydi. Shuningdek, serb mutaxassis Deyan Stankovich Moskva jamoasining o‘yinlarida maydon chetida bo‘la olmaydi, chunki u diskvalifikatsiya qilingan.
Bu jazoni u “Dinamo”ga qarshi o‘yinda hakamni haqorat qilgani uchun oldi. Jamoa va murabbiy o‘rtasidagi munosabatlar mustahkam bo‘lib, ular bir maqsad yo‘lida birlashgan holda faoliyat yuritmoqda.

Отношения Баркона с Станковичем очень хорошие
Бывший легионер из Аргентины и футболист "Спартака" Эсекьель Баркон высказался о своих отношениях с главным тренером команды Деяном Станковичем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Баркона, между игроками и тренером существует очень хорошее взаимопонимание. По их мнению, команда работает вместе на высоком уровне и действует во благо "Спартака".
Баркон отметил, что игроки не обращают внимания на негативные отзывы в СМИ, касающиеся тренера. Также сербский специалист Деян Станкович не может находиться на скамейке запасных во время матчей московской команды, так как он дисквалифицирован.
Это наказание он получил за оскорбление судьи в матче против "Динамо". Отношения между командой и тренером крепкие, они работают сообща, объединённые одной целью.