30 yoshli yarim himoyachi beshinchi tur o‘yinini zahiradan boshladi. Uning o‘rnini yangi kelgan futbolchi Tom Bishof egalladi.
Kompani so‘zlariga ko‘ra, yaqin oylar jadvaliga qaraganda, Kimmixga ko‘p o‘yinlarda maydonga tushish kerak bo‘ladi. Shu bois bugungi o‘yin unga dam olish uchun so‘nggi imkoniyat bo‘lishi mumkin.
Bishof uchun esa bu yaxshi imkoniyat bo‘lib, uning moslashuvi yaxshi kechmoqda. Endi u maydonda o‘zini to‘liq ko‘rsatishi zarur.
Munchendagi jamoa birinchi bo‘limda ikkita gol urdi. Uchun LiveResult.ru saytida o‘yinning matnli translyatsiyasi mavjud.

Компания: причина начала Kimmixni с запасов ясна
Главный тренер команды Бавария Винсент Компани объяснил причину, по которой капитан команды Йозуа Киммих не вышел в основном составе в матче Бундеслиги против Вердера. Об этом сообщает Euro-football.ru.
30-летний полузащитник начал пятый тур на скамейке запасных. Его место занял новичок Том Бишоф.
По словам Компани, учитывая расписание ближайших месяцев, Киммиху предстоит сыграть во многих матчах. Поэтому сегодняшний матч может стать для него последней возможностью отдохнуть.
Для Бишофа это хороший шанс, и его адаптация проходит успешно. Теперь он должен полностью проявить себя на поле.
Команда из Мюнхена забила два гола в первом тайме. На сайте LiveResult.ru доступна текстовая трансляция матча.