Tormena: Krasnodarning mag‘lub bo‘lmasligi muhim edi
Krasnodar jamoasining himoyachisi Vitor Tormena Rossiya premer-ligasining o‘nchi turidagi Rostovga qarshi safardagi o‘yindan so‘ng OAV vakillari bilan suhbatlashdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinda jamoalar 0:0 hisobida durang o‘ynadi. Tormena o‘yindan keyin shunday dedi: "Bu o‘yinda mag‘lub bo‘lmaslik juda muhim edi.
Bizga gol o‘tishiga yo‘l qo‘ymadik. Hozir esa fikrlarimiz faqat keyingi o‘yinda g‘alaba qozonish va maqsadimiz sari intilishdir." O‘n turdan so‘ng Krasnodar jamoasi 20 ochko to‘plab, premer-liga musobaqasi jadvalida ikkinchi o‘rinni egallab turibdi.
Navbatdagi o‘yinda Krasnodar o‘z maydonida Grozniyning Akhmat jamoasini qabul qiladi. Uchrashuv 4 oktabr kuni bo‘lib o‘tadi.

Тормена: Важно было, чтобы Краснодар не проиграл
Защитник команды Краснодар Витор Тормена после выездного матча десятого тура Российской Премьер-Лиги против Ростова дал интервью представителям СМИ. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этой игре команды сыграли вничью 0:0. После матча Тормена сказал: "В этой игре было очень важно не проиграть.
Мы не позволили сопернику забить гол. Сейчас наши мысли только о победе в следующем матче и стремлении к нашей цели." После десяти туров команда Краснодар набрала 20 очков и занимает второе место в таблице Премьер-Лиги.