Liverpul Manchester Yunaytedni uch gol bilan yengadi
Angliya Premer Ligasi 8-turining markaziy o‘yini doirasida “Liverpul” o‘z maydonida “Manchester Yunayted”ni qabul qiladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bahs haqida futbol bo‘yicha ekspert Eduard Mor fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, “Manchester Yunayted”ning imkoniyatlari juda kam, ayniqsa safarda ular juda yomon o‘ynaydi.
“Liverpul” raqibini yengib o‘tadi, deb taxmin qilinmoqda. Ekspertning prognoziga ko‘ra, “Liverpul” kamida uchta gol uradi va jamoa -1,5 hisob bilan g‘alaba qozonadi.
Ushbu o‘yin 19 oktyabr, yakshanba kuni “Enfild” stadionida bo‘lib o‘tadi. Hozirgi paytda mezbonlar musobaqa jadvalida ikkinchi o‘rinda, “Qizil iblislar” esa o‘nchi pog‘onada turibdi.
Ushbu uchrashuv futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalarning o‘yini yuqori darajada o‘tishi kutilmoqda.

Ливерпуль обыгрывает Манчестер Юнайтед с тремя голами
В центральном матче 8-го тура Английской Премьер-лиги «Ливерпуль» принимает на своём поле «Манчестер Юнайтед». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эксперт по футболу Эдуард Мор высказал своё мнение об этом поединке. По его словам, шансы «Манчестер Юнайтед» очень малы, особенно на выезде они играют очень плохо.
Ожидается, что «Ливерпуль» одержит победу над соперником. По прогнозу эксперта, «Ливерпуль» забьёт как минимум три гола и выиграет с форой -1,5.
Матч состоится 19 октября, в воскресенье, на стадионе «Энфилд». В настоящее время хозяева занимают второе место в турнирной таблице, а «Красные дьяволы» находятся на десятом месте.
Эта встреча вызывает большой интерес у футбольных болельщиков, и ожидается, что игра команд будет на высоком уровне.