Kejakov: “Inter” “Yuventus”ni 2:0 yoki 3:1 yutadi
“Zenit” klubining sobiq futbolchisi Aleksandr Kejakov Italiya A Seriyasida “Inter” va “Yuventus” o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan uchrashuv haqida o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar tarqatdi. Kejakovning ta’kidlashicha, “Inter” o‘z maydonida o‘tkaziladigan mazkur bahsda ustunlikka ega bo‘ladi.
U o‘yin natijasi bo‘yicha 2:0 yoki 3:1 hisoblarini taxmin qildi. Shuningdek, u milanlik jamoaning raqibni ancha qiyin ahvolga solib qo‘yishi mumkinligini qayd etdi.
Kejakovning fikricha, ushbu bahsda “Inter” futbolchisi Hakan Chalkanog‘lu gol urishi yoki samarali uzatma berishi bilan ajralib turishi mumkin. Mazkur uchrashuv A Seriyaning 25-tur doirasida, shanba kuni, 14 fevralda o‘tkaziladi.
O‘yin Toshkent vaqti bilan soat 00:45 da boshlanishi belgilangan. Eslatib o‘tamiz, ushbu jamoalarning mavsumning birinchi davrasidagi to‘qnashuvida “Inter” safarda “Yuventus”ga 3:4 hisobida mag‘lub bo‘lgandi.
Shu sababli, milanlik jamoa bu safar o‘z maydonida g‘alaba qozonishga qat’iy harakat qilishi kutilmoqda.

Кежаков: “Интер” выиграет у “Ювентуса” со счетом 2:0 или 3:1
Бывший футболист клуба «Зенит» Александр Кежаков поделился своим мнением о предстоящем матче между «Интером» и «Ювентусом» в итальянской Серии А. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом также сообщил euro-football.ru. По словам Кежакова, «Интер» будет иметь преимущество в этом матче, который пройдет на их поле.
Он предположил, что результат игры может быть 2:0 или 3:1. Также он отметил, что миланская команда может значительно осложнить жизнь сопернику.
По мнению Кежакова, в этом матче игрок «Интера» Хакан Чалханоглу может отличиться голом или результативной передачей. Эта встреча состоится в рамках 25-го тура Серии А в субботу, 14 февраля.
Начало игры запланировано на 00:45 по ташкентскому времени. Напомним, что в первом круге этого сезона «Интер» проиграл «Ювентусу» в гостях со счётом 3:4.