Arsen Adamov "Zenit"ga qaytib, his-tuyg‘ularini bildirdi
Himoyachi Arsen Adamov Sankt-Peterburgning "Zenit" klubiga qaytgach, o‘z his-tuyg‘ulari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘tgan mavsumda u ijarada Grozniyning "Axmat" jamoasida to‘p surgan edi. "Eng yoqimli hislar.
Bizda ikki haftalik ta'til bo‘ldi, bu mening kareramdagi eng qisqa ta'til edi. Dam oldim, futbolga sog‘indim.
Uch kundan beri mashg‘ulot o‘tayapmiz. Hamma narsa yaxshi," – deydi Adamov "Match TV" telekanaliga bergan intervyusida.
O‘tgan mavsum Rossiya Premer-ligasida 25 yoshli himoyachi 30 ta o‘yinda maydonga tushdi. U bittadan gol urib, bir golli uzatma amalga oshirdi.
Mavsum yakunida "Zenit" Rossiya Premer-ligasi turnir jadvalida ikkinchi o‘rinni egalladi. Adamovning qaytishi jamoaga kuch va tajriba qo‘shishi kutilmoqda.

Арсен Адамов вернулся в "Зенит" и выразил свои чувства
Защитник Арсен Адамов, вернувшись в клуб "Зенит" из Санкт-Петербурга, поделился своими чувствами. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В прошлом сезоне он играл в аренде в грозненском клубе "Ахмат". "Самые приятные чувства.
У нас был двухнедельный отпуск, это был самый короткий отпуск в моей карьере. Я отдохнул, соскучился по футболу.
Мы тренируемся уже три дня. Все хорошо," – говорит Адамов в интервью телеканалу "Матч ТВ".
В прошлом сезоне 25-летний защитник провел 30 матчей в Российской Премьер-Лиге. Он забил один гол и сделал одну голевую передачу.
По итогам сезона "Зенит" занял второе место в турнирной таблице Российской Премьер-Лиги. Ожидается, что возвращение Адамова добавит команде силы и опыта.
Он выразил удовлетворение тем, что продолжает свою карьеру в клубе, и сказал, что готов к будущим успехам.