Tottenxem Kristian Romeroni saqlab qoldi
Turli manbalar argentinalik futbolchining Madridning Atletiko jamoasiga o‘tishi yaqinligi haqida xabarlar bergan, ammo tomonlar o‘rtasida kelishuvga erishilmadi. Mashhur futbol jurnalisti Fabrisio Romano ma’lumotiga ko‘ra, 27 yoshli futbolchi joriy transfer oynasida hech qanday kutilmagan holat yuz bermasa, klubni tark etmaydi.
Transfermarkt mutaxassislarining bahosiga ko‘ra, Kristian Romeroning qiymati 50 million yevroga teng. Hozirgi vaqtda futbolchining London klubi bilan tuzilgan shartnomasi 2027 yil o‘rtalarigacha amal qiladi.

Тоттенхэм сохранил Кристиана Ромеро
Центральный защитник команды Тоттенхэм Кристиан Ромеро вряд ли покинет клуб в летнее трансферное окно. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Разные источники сообщали о близости перехода аргентинского футболиста в мадридский Атлетико, однако стороны не достигли соглашения. По информации известного футбольного журналиста Фабрицио Романо, 27-летний футболист не покинет клуб в текущем трансферном окне, если не произойдет ничего неожиданного.
По оценкам специалистов Transfermarkt, стоимость Кристиана Ромеро составляет 50 миллионов евро. В настоящее время контракт футболиста с лондонским клубом действует до середины 2027 года.