Radimov: Krasnodar va CSKA o‘yini ko‘p gol bo‘ladi
Sobiq yarim himoyachi, Sankt-Peterburgning "Zenit" jamoasi va Rossiya terma jamoasi a’zosi Vladislav Radimov Rossiya Superkubogi uchun "Krasnodar" va Moskva CSKA jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning so‘zlariga ko‘ra, uchrashuvda jami 2,5 dan ortiq gol bo‘lishi kutilmoqda. Ikkala jamoa ham hujumga asoslangan o‘yin namoyish etadi va raqibning agressiv harakatlaridan samarali foydalanishni biladi.
Shu sababli ko‘plab gol yuzaga kelishi ehtimoli yuqori. "Krasnodar" va CSKA o‘rtasidagi o‘yin bugun, 12 iyul kuni Kazan stadionida bo‘lib o‘tadi.
Boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 18:00 da rejalashtirilgan. 2024/2025 yilgi mavsum yakunlariga ko‘ra, Murad Musayev boshchiligidagi "Krasnodar" Rossiya Premer-ligasining chempioni bo‘ldi, CSKA esa mamlakat kubogini qo‘lga kiritdi.

Радимов: В игре Краснодар и ЦСКА будет много голов
Бывший полузащитник, член команды "Зенит" из Санкт-Петербурга и сборной России Владислав Радимов высказал свои мысли о предстоящей игре за Суперкубок России между командами "Краснодар" и московским ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, в матче ожидается более 2,5 голов. Обе команды продемонстрируют атакующий стиль игры и умеют эффективно использовать агрессивные действия соперника.
По этой причине вероятность большого количества голов высока. Игра между "Краснодаром" и ЦСКА состоится сегодня, 12 июля, на стадионе Казани.
Время начала запланировано на 18:00 по московскому времени. По итогам сезона 2024/2025 годов "Краснодар" под руководством Мурада Мусаева стал чемпионом Российской Премьер-лиги, а ЦСКА завоевал Кубок страны.