Agent: CSKA Alves uchun eng yaxshi tanlov
Agent Lekka De Kamargo, CSKA jamoasining yarim himoyachisi Mateus Alvesning manfaatlarini himoya qiluvchi vakil, o‘z mijozining o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Agentning aytishicha, Mateus maydonga chiqqanidan boshlab yaxshi natijalar ko‘rsatmoqda. U birinchi o‘yindan so‘ng jamoaning asosiy tarkibiga kirishga muvaffaq bo‘ldi.
Lekka De Kamargo fikricha, Alves hali o‘sishi va takomillashishi uchun katta imkoniyatga ega. Uning so‘zlariga ko‘ra, CSKA jamoasi bunday rivojlanish uchun eng munosib klub hisoblanadi.
Jamoaning murabbiylar shtabi Mateusning sport mahoratini oshirishda katta yordam bermoqda. Hozirda 20 yoshli braziliyalik futbolchi barcha musobaqalarda yetti o‘yinda maydonga tushdi, bitta gol urdi va bitta golga uzatma berdi.
Agentning ta’kidlashicha, Alves kelajakda yanada kuchli o‘yinchi bo‘lishi uchun barcha sharoitlarga ega. CSKA jamoasi va murabbiylar jamoasi uning rivojlanishiga katta e’tibor qaratmoqda.

Агент: лучший выбор для CSKA Alves
Агент Лекка Де Камарго, представляющий интересы полузащитника ЦСКА Матеуса Алвеса, высказался о игре своего клиента. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам агента, Матеус показывает хорошие результаты с момента выхода на поле. После первого матча он сумел войти в основной состав команды.
По мнению Лекка Де Камарго, у Алвеса есть большой потенциал для роста и совершенствования. По его словам, ЦСКА является наиболее подходящим клубом для такого развития.
Тренерский штаб команды оказывает большую помощь в повышении спортивного мастерства Матеуса. В настоящее время 20-летний бразилец сыграл в семи матчах во всех соревнованиях, забил один гол и отдал одну результативную передачу.
Агент подчеркивает, что у Алвеса есть все условия, чтобы стать ещё более сильным игроком в будущем. Команда ЦСКА и тренерский состав уделяют большое внимание его развитию.