Akron jamoasi Rossiya premer-ligasida o‘z o‘rnini saqladi
Tolyatti shahrining Akrоn jamoasi darvozaboni Aleksandr Vasyutin o‘tgan mavsumda jamoasining Rossiya premer-ligasidagi ishtiroki haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, eng muhim narsa shuki, ular premer-ligada o‘z o‘rnini saqlab qolganlar. Ikkinchi mavsum yanada qiyin kechadi, shuning uchun sifatni oshirish lozim.
Ular natijani yaxshilashga harakat qilishadi. O‘tgan mavsumda Tolyatti jamoasi 35 ochko to‘plab, musobaqa jadvalida to‘qqizinchi o‘rinni egallagan.
Yangi Rossiya chempionati 18 iyuldan boshlanadi. Birinchi turda Zaur Tedeyev boshchiligidagi jamoa Samaradagi Krylya Sovetov bilan uchrashadi.
Jamoa murabbiylari va futbolchilari yangi mavsumga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda. Maqsad – yanada yuqori natijalarga erishish va muxlislarni xursand qilish.
Premer-liga darajasi oshgani sayin raqobat kuchaymoqda, shuning uchun har bir uchrashuvda maksimal natija uchun kurash olib boriladi. Jamoa ichida intizom va jamoaviy ruh muhim ahamiyatga ega ekanligi qayd etilmoqda.

Команда Акрон сохранила свое место в Российской Премьер-Лиге
Вратарь команды Akron из города Тольятти Александр Васютин высказал мнение о выступлении своей команды в российской Премьер-лиге в прошлом сезоне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, самое важное, что они сохранили свое место в Премьер-лиге. Второй сезон будет еще сложнее, поэтому необходимо повысить качество.
Они будут стараться улучшить результат.
В прошлом сезоне команда Тольятти набрала 35 очков и заняла девятое место в турнирной таблице.
Новый чемпионат России начнется 18 июля. В первом туре команда под руководством Заура Тедеева встретится с самарскими Крыльями Советов.
Тренеры и футболисты команды серьезно готовятся к новому сезону. Цель – добиться еще более высоких результатов и порадовать болельщиков.
С повышением уровня Премьер-лиги конкуренция усиливается, поэтому в каждом матче будет борьба за максимальный результат. Отмечается, что дисциплина и командный дух внутри команды имеют важное значение.