Shohrux va Izzat Shukurov yangi duet qo‘shiq chiqardi
O‘zbekiston musiqa olamining taniqli reperi Shohrux va iste’dodli xonanda Izzat Shukurov yangi qo‘shiq — “Devonangman”ni taqdim etdilar. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu qo‘shiqning premyerasi Shohruxning rasmiy YouTube kanalida bo‘lib o‘tdi. Asarda rap va zamonaviy lirika uslublari uyg‘unlashgan bo‘lib, unda sevgi, sadoqat va chuqur his-tuyg‘ular ifodalangan.
Tinglovchilar yangi duetni iliq kutib oldi va ko‘pchilik bu qo‘shiqni Shohruxning so‘nggi yillardagi eng muvaffaqiyatli loyihalaridan biri deb baholamoqda. Qo‘shiq o‘zining mazmuni va musiqiy uslubi bilan ko‘plab muxlislarning qalbiga yo‘l topdi.
Shu sababli, “Devonangman” qo‘shig‘i O‘zbekiston musiqa sahnasida alohida o‘rin egallashga ulgurgan. Qo‘shiqni to‘liq tinglash uchun Shohruxning rasmiy YouTube kanaliga murojaat qilishingiz mumkin.

Шохрух и Иззат Шукуров выпустили новый дуэтный трек
Известный рэпер узбекской музыкальной сцены Шохрух и талантливый певец Иззат Шукуров представили новую песню — «Девонангман». Об этом сообщает Zamin.uz.
Премьера этой песни состоялась на официальном YouTube-канале Шохруха. В произведении сочетаются стили рэпа и современной лирики, в котором выражены любовь, верность и глубокие чувства.
Слушатели тепло приняли новый дуэт, и многие оценивают эту песню как один из самых успешных проектов Шохруха за последние годы. Песня своим содержанием и музыкальным стилем нашла отклик в сердцах многих поклонников.
По этой причине песня «Девонангман» заняла особое место на музыкальной сцене Узбекистана. Для полного прослушивания песни вы можете обратиться к официальному YouTube-каналу Шохруха.