“Binoda qotillik” seriali Londonga ko‘chmoqda
Charlz, Oliver va Mabel yangi sarguzashtlar bilan qaytmoqda, lekin bu safar Nyu-Yorkda emas, Londonda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Hulu platformasi tomonidan tasdiqlangan ma’lumotga ko‘ra, mashhur “Binoda qotillikdan boshqa hech narsa yo‘q” serialining oltinchi mavsumi Londonda suratga olinadi. Beshinchi mavsum finalida tomoshabinlar Stiv Martin, Martin Short va Selena Gomes ijro etgan detektiv uchlikning Arconia binosi darvozaboni Lesterning murakkab qotilligini ochganiga guvoh bo‘lishdi.
Tergov yakunlangan bo‘lsa-da, qahramonlar hali ham javobsiz savollar bilan yuzma-yuz. Yangi mavsum yangi fitna va butunlay o‘zgacha voqealar rivojini va’da qilmoqda.
Selena Gomes o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida muxlislarga minnatdorchilik bildirib, shunday yozdi: “Bizning oilamiz Londonga ko‘chib o‘tganga o‘xshaydi. Jamoamiz va muxlislarimizga ushbu imkoniyatni yaratganlari uchun cheksiz minnatdorman.
Sizga quvonch ulashgan bo‘lsak, bundan xursandmiz.” Serialning bosh yaratuvchisi Jon Hoffmanning aytishicha, oltinchi mavsum butunlay yangi bosqich bo‘ladi. “London — Nyu-Yorkning ikkinchi shahri kabi.
Biz hikoyamizni yangi madaniy muhitga olib chiqamiz va qahramonlarimiz o‘zlarini notanish vaziyatlarda topadi,” deydi u. Yaratuvchilar serialning o‘ziga xos hazil va “qulay jinoyat” uslubini saqlab qolishini, shu bilan birga britan jozibasi va yangi qahramonlarni qo‘shishni rejalashtirishgan.

Сериал «Убийство в здании» переезжает в Лондон
Чарльз, Оливер и Мейбл возвращаются с новыми приключениями, но на этот раз не в Нью-Йорке, а в Лондоне. Об этом сообщает Zamin.uz.
Согласно подтвержденной информации от платформы Hulu, шестой сезон популярного сериала «В здании нет ничего, кроме убийства» будет снят в Лондоне. В финале пятого сезона зрители стали свидетелями того, как детективное трио в исполнении Стива Мартина, Мартина Шорта и Селены Гомес раскрывает сложное убийство привратника здания Аркония Лестера.
Хотя расследование завершено, герои все еще сталкиваются с неотвеченными вопросами. Новый сезон обещает новый заговор и совершенно иной ход событий.
Селена Гомес на своей странице в социальной сети выразила благодарность поклонникам, написав: «Похоже, наша семья переезжает в Лондон. Я бесконечно благодарна нашей команде и фанатам за предоставленную возможность.
Если мы смогли подарить вам радость, мы очень рады этому.» По словам главного создателя сериала Джона Хоффмана, шестой сезон станет совершенно новой вехой. «Лондон — это как второй город после Нью-Йорка.
Мы переносим нашу историю в новую культурную среду, и наши герои окажутся в незнакомых ситуациях», — говорит он. Создатели планируют сохранить уникальный юмор сериала и стиль «удобного преступления», а также добавить британское очарование и новых персонажей.